Avatar uživatele
Kepler

Jaký výrobek jste v posledních letech „objevili“ a zároveň vysoce ocenili?

Zvláště v kategorii cena vs. užitná hodnota. Nejedná se mi o značku, ale konkrétní produkty. Kvůli nepovolené reklamě nemějte obavy, tento web ji naopak vítá. Beru jen osobní zkušenosti: potravinářské výrobky, elektronika, cokoliv.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Radius před 2288 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Určitě robotický vysavač. Možná trochu nelogicky jsem ho pojmenoval „Bětuška“ a moc rád s ní spolupracuji. Ona šuká po bydle, já si s ní povídám a radím jí z gauče. Manželka nás pak sice chválí společně, avšak zásluhy v materiálně podobě obětavě sklízím sám. No prostě, nemá to chybu.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Radius

Mě potěšilo, že se vyrábí zavírací nůž Rybička, koupil jsem si ho nedávno a dal natrvalo do tašky přes rameno, kterou nosím ven, je šikovný a ostrý, občas se hodí (a vzpomínka na mládí a chatu)…

Zdroj: https://www.al­za.cz/sport/mi­kov-130-nzn-1-rybicka-d155960.htm?o=1

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Domácí mlýnek na obilí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Asi mně zas pošleš do „někam“, ale já musím opět, když se takto ptáš, „pět chválu“ na elektrický automatický tlakový hrnec, který jsem já „objevil " náhodou, na netu, před cca dvěma lety.
Vaří, dusí rychle, všechno možné, bezpečně, bez unikající páry a sám bez hlídání. Nic "nepřeteče“, nepřipálí se, vaří to samo, zůstává to furt ohřáté, a Ty můžeš jít kamkoliv a dělat cokoliv, zkrátka nemá to chybu!!!
Typ neuvádím, admin mi to už jednou smazal, v otázce, jako „nekalou“ reklamu.:-)))
Jinak pak v poměru výkon/cena ještě smartphon od Xiao…, laeserovou ČB tiskárnu od Samsu…, Smart TV od téhož a, sice už před 4-mi roky, SUV Dac.. Duster.
Bylo by toho asi ještě víc, ale fčil si už na nic nevzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Voaala

Už jsi třeba narazil na párový hodinky? Pro mě to byla novinka a moc milá :)

https://tasko­mat.cz/hodinky-pro-pary/1114-drevene-hodinky-pro-pary.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

No dudu, já fakt čumím. Ono to fakt při tom všem umí i vysávat?

před 2287 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Radius

Já bych jen dodal k tomu noži Rybička, že se nabízí také pozlacené provedení (24 kar. zlatem) v malé dřevěné krabičce – jako dárkové balení, je to kód u Alza.cz: EAY1220y1

před 2273 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek