Kepler

Jaký výrobek jste v posledních letech „objevili“ a zároveň vysoce ocenili?

Zvláště v kategorii cena vs. užitná hodnota. Nejedná se mi o značku, ale konkrétní produkty. Kvůli nepovolené reklamě nemějte obavy, tento web ji naopak vítá. Beru jen osobní zkušenosti: potravinářské výrobky, elektronika, cokoliv.

Nejlepší odpověď
dudu

Určitě robotický vysavač. Možná trochu nelogicky jsem ho pojmenoval „Bětuška“ a moc rád s ní spolupracuji. Ona šuká po bydle, já si s ní povídám a radím jí z gauče. Manželka nás pak sice chválí společně, avšak zásluhy v materiálně podobě obětavě sklízím sám. No prostě, nemá to chybu.

Další odpovědi
Radius

Mě potěšilo, že se vyrábí zavírací nůž Rybička, koupil jsem si ho nedávno a dal natrvalo do tašky přes rameno, kterou nosím ven, je šikovný a ostrý, občas se hodí (a vzpomínka na mládí a chatu)…

Zdroj: https://www.al­za.cz/sport/mi­kov-130-nzn-1-rybicka-d155960.htm?o=1

Drap

Domácí mlýnek na obilí.

Jiří Bohumil

Asi mně zas pošleš do „někam“, ale já musím opět, když se takto ptáš, „pět chválu“ na elektrický automatický tlakový hrnec, který jsem já „objevil " náhodou, na netu, před cca dvěma lety.
Vaří, dusí rychle, všechno možné, bezpečně, bez unikající páry a sám bez hlídání. Nic "nepřeteče“, nepřipálí se, vaří to samo, zůstává to furt ohřáté, a Ty můžeš jít kamkoliv a dělat cokoliv, zkrátka nemá to chybu!!!
Typ neuvádím, admin mi to už jednou smazal, v otázce, jako „nekalou“ reklamu.:-)))
Jinak pak v poměru výkon/cena ještě smartphon od Xiao…, laeserovou ČB tiskárnu od Samsu…, Smart TV od téhož a, sice už před 4-mi roky, SUV Dac.. Duster.
Bylo by toho asi ještě víc, ale fčil si už na nic nevzpomínám.

Voaala

Už jsi třeba narazil na párový hodinky? Pro mě to byla novinka a moc milá :)

https://tasko­mat.cz/hodinky-pro-pary/1114-drevene-hodinky-pro-pary.html

Kepler

No dudu, já fakt čumím. Ono to fakt při tom všem umí i vysávat?

Radius

Já bych jen dodal k tomu noži Rybička, že se nabízí také pozlacené provedení (24 kar. zlatem) v malé dřevěné krabičce – jako dárkové balení, je to kód u Alza.cz: EAY1220y1