lacazette

Jaký vybrat zásnubní prsten?

Zdravím, potřebuji vybrat zásnubní prsten pro svoji nastávající, ale nemám přehled jak by měl takový zásnubní prsten vypadat. V Brně jsem narazil akorát na tyto http://www.snubni-prsteny.cz/diamanty .. děkuji za každý názor.

Nejlepší odpověď
Funna

historie zásnubního prstenu začala už někdy ve starém Egyptě, ale tahle móda se k nám dostala z USA..v českých zemích na to není žádný standard, takže ani žádná pravidla, jak má vypadat…takže pokud ses zhlédl v americe, tak by to měl být prsten z drahého kovu (ne stříbro), ale hlavně s diamantem…pokud se nechceš amerikanizovat, je to jedno jak bude vypadat…pokud tě ta holka opravdu miluje a není rozmazlená fiflena, tak by jí měl stačit prstýnek i z pouti ,–)…jenže to ne každá ustojí, takže jak píše marci1…elegantní prsten s kameny (klidně zirkon…on ho diamantu stejně ne každý rozezná, ale pokud máš dost peněz a nepotřebuješ je na důležitější věci, protože prsten s 0,10ct diamantem, což je tak 2,5×2,5mm stojí od 10 000, tak ten ,–)…ale ono manželské štěstí na zásnubním, a ani snubním prstenu nestojí…

Další odpovědi
Drap

Pokud koupíš prstýnek s diamantem, tak s žádným neurazíš. Vyber ten, který se ti líbí.

marci1

V současné době je takový široký výběr krásných prstenů, že si každý vybere. Kup jí elegantní prsten s kameny. Nejlépe si je v prodejně vyzkoušejte. 🙂

anonym

http://www.snubni-prsten.cz/maga­zin/zasnuby/19-jak-vybrat-zasnubni-prsten.html
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9CLcUM1P2Yk

je tam psáno o chirurgické oceli, je to jen můj názor, že kdybych dostala jako zádnubní prsten chirurgickou ocel, asi by mě to dost zamrzelo, mělo by to být jen bílé, nebo žluté zlato a opakuju, že je to jen můj názor, každý má jiný vkus, ale zas jen podle mě, je to na celý (v lepším případě) život a nemělo by se to odbýt, obešla bych hodně zlatnictví, než bych vybrala ten pravý

Dochy

Zpravidla vše co Ti nabídnou jako zásnubní prsten by mělo vyhovovat. Osobně bych volil zlato a netrval na diamatu (pokud jste pár na módě více závislý, pak je asi diamant nutností 😉 )
Dále už opravdu vybírej srdcem. Má zkušenost je, že nejhezčí je první co padne do oka (i když jsem jich pak prohlédl spoustu)
Bacha na velikost, pokud se Ti podaří zjistit velikost prstu své vyvolené, je to plus. Ptát se jí na velikost prstu pro zásnubní prsten většině lidí poněkud pokazí romantiku…

kristýnary

Příspěvek smazán administrátorem.