jaký vybrat dárek

co koupit starší paní z ciziny (např. něco typicky českého)? Beru i jiné nápady. Děkuji

Odpovědi
Drap

Pěkným sportovním autem nikoho neurazíš a vždy potěšíš.

Sandy

Jestli není abstinentka, tak bych jí dala třeba Becherovku např. v nějakém dárkovém balení se skleničkami, moravskou pálenku (opět zvolit pěknou lahev).

Pokud vám nevadí si trochu připlatit, tak třeba porcelán, křišťál nebo nějaký šperk s českým granátem. Určitě by udělala radost kniha o Česku s fotkami nebo kalendář na příští rok s tímto zaměřením.

Záleží na tom odkud je – ale můžete ji na páteční cestu upéct štrůdl, plněné buchty nebo koláče; jako malou svačinku na cestu, myslím, že to může jedině potěšit.

Ještě mě napadla basa piva, ale to se pro starší paní asi moc nehodí… :D