Michal73601

Jaký vliv může mít pití piva (1× týdně deci) na pozdější vývoj psychiky cca ročního dítěte?

Jaký vliv může mít pití deci piva, jednou týdně u cca ročního dítěte, na pozdější vývoj psychiky?

Nejlepší odpověď
Drap

Vliv to může mít značný a mimo to je to v rozporu se zákonem

Další odpovědi
xiperio

No hlavně to škodí na vývinu mozku. U dětí i malá dávka alkoholu. A jestli bude pak závislé, to vidíte kolem sebe, co to s těma alkáčama dělá.

Dochy

Nejsem lékař. Ale pokud vím, tak dětem se alkohol nepodává právě proto, že je pro ně škodlivý. Ne jen že mohou získat závislost vlastně ještě v době, kdy o tom sami nemají právo rozhodovat, ale obecně nervová soustava je ve vývoji a alkohol ji poškozuje. Navíc ještě nejsou vybudovány některé ochrany, které už dospělý mozek má.

anonym

Negativní.