Avatar uživatele
zjentek

Jaký vliv bude/může mít změna českého politického spektra třeba na virus?

Zajímalo by mě, z jakýho důvodu se např. A. Vojtěch i dnes naváží do kovida? Koho zajímá? Neměl by se raději pomalu připravovat na finskou superstar, nebo co? Jeden aby se pomalu bál surfovat českým internetem, že narazí na nějakého bezvýznamného kašpara, komedianta pro show.

Zajímavá 0 před 291 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Jak se ukazuje, tak se do vlády nedostala žádná výrazná vůdčí osobnost. Pokud jde o virus, tak úroveň odpovědnosti lidí u nás ještě nedosahuje úrovně obyvatel západní Evropy. Pokud se nenajde politik, který se nebude bát razantně zavést nepopulární opatření, vrátíme se ekonomicky v nejbližších letech do východní Evropy.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JežíšKristus

Politická škola, zajímavé. Já bych to udělal jinak - do sněmovny bych pouštěl jen docenty v oboru ekonomie. Protože akademici zpravidla nic nevlastní, tudíž nejsou ve střetu zájmů, a činnost státu má být zejména v oblasti ekonomiky, tak netuším, proč tam dnes volíme učitele (Rakušan) a agrobarony (Bureš). Tací nám ta pravidla těžko správně nastaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Na virus žádný vliv. :)
To těžko někdo ovlivní. Dobře zpracovaný politik, může ovlivnit i otrávit veřejné mínění i náladu.
Může se změnit nálada obyvatel. Ovšem na prahu stepují i jiní, ekonomičtí strašáci.
Pokud je člověk psychicky v pohodě, vyrovnaný a bez deficitu důležitých živin, vitamínů, prvků, pro udržení zdraví (dobrou funkci IS a dalších pochodů v lidském těle), nechytne se člověka hned tak nějaká choroba („jako ho-no košile“ jak říká náš MUDr. a chlebodárce). A když, lépe ji zvládá.
Plukovník Primula očekává, že nová mutace covidu, přes mnohačetnou pozitivitu, nebude provázet těžká komplikace (méně lidí uzraje k hospitalizaci v těžším stavu). :)
A. Vojtěch nasedl opakovaně do rozjetého vlaku. Okusil chuť moci, možná ješita, naštvaný, že lidé dostatečně neskákali, jak ministr píská.
Ty jejich státní investice v nouzovém stavu…. Objednávky, nákupy. jistý neúspěch. Vždyť se mu/jim nepodařilo, k danému datu proočkovat 70% obyvatel ČR. Jsou ohrožené peníze, které měly přijít (a vakcíny se zaplatit musí). Covid onemocněním prošel, po svém deklarovaném očkování…… No prostě, ještě kolem sebe kope :D

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Hlada, z tvých slov mrazí.

Avatar uživatele
zjentek

KDYBY bylo po mým, v centru Prahy pod Václavem by se postavila politická škola a kdy by ji nestudoval, nesměl by do politiky vůbec. To by bylo fér. Zejména pro řadového občana.

Avatar uživatele
da ny

Ono také záleží na tok kdy, kdo, kde tahá za nitky. Ovlivňuje, vymýšlí, doporučuje a nařizuje. Mám obavu, že by se v té pražské škole, stejně nakonec učili jhlavně, „jak na ně“ (na lidi). ?D :D :D

Avatar uživatele
Ametyst

Jasně. Praha je odjakživa jinej svět. Proto říkáme “ Praha daleko a Pánbůh vysoko”. :-))

Avatar uživatele
Viktorie II.

Myslíš VUML?🤣

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí