Agneta

Jaký věkový rozdíl v manželství považujete za ideální?

Nejlepší odpověď
klumprt

Myslím, že věk v manželství nehraje zásadní roli. Partnera pro manželství si každý vybírá dle osobních preferencí a jestli to pak bude klapat nebo ne, není otázka věkového rozdílů. Věk je většinou znám oběma už před uzavřením manželství narozdíl od takových překážek, že např. muž je notorický sukničkář, nebo žena je marnivá hysterka.

Další odpovědi
da ny

3 – 5 let, je jedno, kdo je mladší/starší 🙂
Odborníci tvrdí, že muži žijící samostatně umírají dříve než ti ženatí.
U žen je to prý naopak 😁

Nechápavé

Je to jedno ;)

anonym

Tak 70+…
😉
Je jedno, který z partnerů je (by byl) starší.

anonym

Muž starší o 3 – 5 let.

marci1

Číslo pro ideální věkový rozdíl neexistuje, protože každý má své hodnoty a vnímání života nastavené jinak, ale dle průzkumů lidé považují za ideální, když je muž o 4 roky starší než žena. Ve zdroji si jen tak pro legraci můžete spočítat nejvyšší a nejnižší ideální věk Vašeho partnera. 🙂

Zdroj: http://www.fe­mina.cz/magazin/sex-a-vztahy/starsi-nebo-mladsi-jaky-je-idealni-vekovy-rozdil-mezi-partnery.html

Pepa25

Je to docela jedno, ale z praktických důvodů nedoporučuji muže staršího o víc než řekněme 10 let (pokud se tedy dotyčná nevdává jen pro peníze)

Agneta

mowla >>> tak to v mojem případě nepřipadá ale vůbec v úvahu:DDD
neumím si to jaksi představit…že při tom někdo myslí na peníze…ale vím, že to tak taky je :DDD

anonym

…„že při tom někdo myslí na peníze.“…
To jsem neměl vůbec na mysli – jde jen o to, aby jejich ´trápení´ nebylo zbytečně dlouhé…
😁

Agneta

:DD