synekdocha

Jaký/který věk člověka je podle vás nejlepší? A proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy je to ten současný věk. A proč? Člověk ho může ovlivňovat . Minulost a i budoucnost už může ovlivnit obtížněji.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Drapem → ten současný.

Nedostatek znalostí a zkušeností v mladším věku do značné míry
kompenzují síla, elán a zdraví, ve starším věku je tomu naopak.

Smackdown

Nejlepší věk je od 20 do 40ti let,člověk je v plné síle a zdráv,pak každým rokem je to znát,proto doporučuji sportovat A i v 60ti budete ok.

xxx3

vždycky ten, který člověk zrovna nemá. Když jsem byl malý, tak mi připadalo, že je skvělé být důchodcem…

Kepler

No, existují lidé, kteří jsou nejlepší maximálně na masokostní moučku pro zvířata. A pak také ti, které nezaplatíš ani tunami zlata. Jmenovat kategorie, to by vydalo na disertační práci.

dr.luha

Asi 20 – 40. Starším lidem se značně zkracuje vnímání časových úseků. Např. rok jim zdánlivě uplyne za tři měsíce.