jirka F

Jaký věk byste si přáli mít celý život?

Já bych si přál, aby mně celý život bylo 23 let. :D

Nejlepší odpověď
Rokio

20 let.

Další odpovědi
paul1

Okolo 30.

Dochy

To se mění. Někdy bych chtěl být znovu na 12, jindy 30, když mi bylo 8, chtěl jsem mít 20. Ale jinak jo… Dlouhodobě něco kolem 20 bych bral… Tak ono by to chtělo něco z bezstarostnosti 4 letého, vitality 18, rozumu 30 letého a zkušeností 60 letého… Moct to tak dát dohromady…

Ametyst

Chtěla bych mít 5 let a bezstarostné dětství, jako jsem měla. Jak se vkročí do školy, končí legrace.

michalds

xiperio

Fyzicky cca 35
Mentálně 55
A zkušenosti nabírat neomezeně

Marty Koller

18 let

Marty Koller

Hapiky: jako proč? Ametyst je nejchytřejší uživatelka odpovědí a na rozdíl od vás je normální🙂

hapiky

Marty Koller: Zase na něčem jedeš, nebo jsi podlezák?

hapiky

Ametyst: Někdy mě to připadá, že se Vám to splnilo.

Ametyst

To je fajn. Vám asi taky. Pravopis máte jako z první třídy, ten Vás netrápí.