Jaký účinek má poslech rádia při práci?

Náš šéf nám koupil odolný rozhlasový přijímač. Na rozhl. stanici se shodneme; po 12. dáme dechovku, pak třeba Impuls nebo něco moderního podle nálady. Jak to máte zařízené v práci Vy?

Nejlepší odpověď
kropitko

S kolegyní jsme si vždy pouštěli něco rázného,dynamic­kého,prostě aby nám práce odsýpala od ruky…

Další odpovědi
vecernice

Ráno otevřu oči/někdy ani to ne/a pouštím něco co hraje.Pak jdu do práce a než rožnu už to zase hraje atd.Já tu muziku k práci prostě potřebuju a nejen k práci.Bez hudby nejsem schopná doma ani uklidit.

Miroslavst

Bez rádia ani ránu.
I tady mám jako kulisu rádio.

Terryle

Myslím, že záleží na tom, co se dělá. Když jsem chodila na brigádu balit ložiska do krabic, pouštívali jsme si Frekvenci a bylo to fajn, u toho tlachání to dobře utíkalo. Naproti tomu třeba když potřebuju něco napsat (dopis, překlad, článek, cokoli), tak si k tomu rádio pustit nemůžu, rozptylovalo by mě. Jedině něco beze slov nebo v jazyce, kterému absolutně nerozumím :)

salsa verde

to vám řeknu mooooc ráda jak to máme zařízené my. Jednou ráno jsem přišla do práce a na stole v šatně leželo naše milované rádio a přes něj obrovský papír s nápisem ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ. Prý že kvůli nám za něj nebude platit poplatky. A šlusjulius.

elektrikář

Což je hloupost pokud máte poplatek zaplacený doma je jedno kde jej máte příjimač položený.Nakonec zeptejte se na poště.