England1522

Jaký učební obor se nejlépe uplatní?

Nejlepší odpověď
Drap

V současné době je zřejmě největší poptávka po lidech, kteří jsou vyučeni v některém ze strojírenských oborů. Velká poptávka je i po mlynářích.

Další odpovědi
zzzzz

Dnes asi ty stavební, zedník, elektrikář atd.
Určitě se neuplatní kosmetičky a kadeřnice.

terkus

Jednoznačně elektrotechnika, s ČVUT FEL nemá člověk problém (pokud umí alespoň anglicky nebo dokonce i německy) sehnat práci v Německu. U nás se taky bez problému uplatní. Pak kominíci pro učňáky 😉 ty se nezdaj, ale vynáší to :P

gagaga

kominik