2k2o2s

Jaký typ učitele máte nejraději?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiný typ

Takové učitele, kteří naučí, jsou lidští a člověk potom na ně vzpomíná celý život.

Další odpovědi
klumprt

Jiný typ

Těsně po vysoké škole, nezadaná, štíhlá, brunetka. 🙂

jirka F

Jiný typ

Ty kteří se umí chovat a umí o tématu vyprávět a nejen říct jenom pár věc. I legrační jsou dobří,ale nesnášel bych velmi kdyby byl ten učitel bestie(surový člověk) bezohledný.

aliendrone

Jiný typ

S odstupem času to vidím jinak, než kdysi. Pro mne osobně byl nejlepší NÁROČNÝ učitel – ten mne obvykle nejvíc naučil. Jsem už od přírody lempl a nejlepších výsledků prostě dosahuji pod tlakem, jinak „hore kokotom“ a všechno na háku… ;) :D :D

Usoman

Legrační

Lgee

Jiný typ

kurec

Jiný typ

Učitel co neví co mluví to je pak teprve legrace !

Professional

Jiný typ

Učitel, který se dokáže chovat lidsky a umí učit. Nevyhovují mi ale typy s příliš nudným podáním, když má člověk neustále stejný výraz a jede bla bla bla, pak je to pro studenty, dle mého názoru, celkem nezáživné a o ničem.

barcaspicova

Jiný typ

luky z Mostu

Legrační