DaniSimk

Jaký typ postavy se vám líbí víc?

Doplňuji:
Myšlený je typ postavy u žen

Odpovědi
zjentek

Vyhublá, Hubená

moc na výběr tady teda nemáš, ale štíhlá žena byla, je a bude vždy krásnější, než jakékoliv ostatní extravagance

NikkiHeat

Vyhublá, Hubená

Hlavně ať je štíhlá…mám pak problém s erekcí…

bolak

Vysportovaná tj. trochu svalnatá

Všechny tři ženy jsou velice sympatické.

Front

Vysportovaná tj. trochu svalnatá

bumbi

Vysportovaná tj. trochu svalnatá

NelieM

Vysportovaná tj. trochu svalnatá

Kelt

tzv. "namakaná" tj, hodně svalnatá

Namakaná, hodně svalnatá. Ale možná je to proto, že takovými ženami se zabývají stránky například Valkýrie. Je to sice sci fi, ale taková žena je vůdčí dominantní typ. Statisticky jsou tyto ženy v menšině, ale právě proto , že jsou vyjímečné, se mi líbí.

ShadowCZ

Vysportovaná tj. trochu svalnatá

Doplňuji:
Proč nemít sportovně založenou ženu? :)

WTF

Vysportovaná tj. trochu svalnatá

da ny

Vyhublá, Hubená

arygnoc

tip-top.

;)

Hlada

Hlavně ženská – přesýpací hodiny.
Svalnaté se sice víc hodí na stavbu, po čase ale mají probém s krční páteří, takže jsou stejně nepoužitelné.

marci1

Úplně normální. Ani vyhublá, ani svalnatá. Hlavně aby byla dívka či žena v pohodě a byla spokojená. 🙂