I_hate

Jaký typ počítače nejčastěji používáte?

Nejlepší odpověď
quentos

Stolní počítač

notebook v práci, stolní PC doma; v práci však není samozřejmě zdaleka tolik času u PC vysedávat, takže když porovnám strávený čas u obou, vychází z toho stolní PC celkem jednoznačně

Další odpovědi
brillant

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

briketka10

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

Doplňuji:
http://img4.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/5556/5556870-toshiba-satellite-a300-1.jpg

badisko

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

Jak kdy ..nyni mam doma 3 notasy 2 Toshiby jeden ma Win vista ..a druhej Win XP..treti je od HP a ma take Visty …pak mam stolni od HP a ten ma prozmenu Win 7..prevazne… ale pouzivam srdcare Toshibu satellite ..tam je Win Xp tento system mi sedi nejvic ..(jako druhy v nem mam ubuntu..)…

Braník

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

Doplňuji:
kdykoliv ho mlžu přenést z místnosti do místnosti a i ven,když je potřeba,
chci ještě stolní pc,jelikož ten múj notas někdy nestíhá v některých střihových programech svoji rychlostí.

Poklička

Stolní počítač

Děda Louda

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

Notebook. Zcela výjimečně někdy k přehledu pošty telefon.

huxa

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

pusinka50

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

Můžu si ho přenést kamkoliv nebo ho mít v křesle na klíně na natažených unavených nohách:-)

honza19hk

Stolní počítač

jáára

Stolní počítač

  • PDA

jpau

Kapesní počítač (osobní digitální asistent - PDA)

Doplňuji:
Jsem neustále v pohybu a potřebuji mít něco co mě udrží v kontaktu s ostatními – takže nejčastěji sahám do kapsy pro svoje Blackberry.

anonym

Jiné zařízení

Doplňuji:
Mobilní telefon Sony Ericsson J105i Naite.

anonym

Přenosný počítač (notebook, ultrabook, netbook)

Manijak

Stolní počítač

Doplňuji:
Konkrétně mám nejraději Hal 3000.