Kepler

Jaký typ matrace byste doporučili?

Měla by být dostatečně komfortní, ne moc drahá, odolná proti proležení. Jde mi o materiál, provedení a výšku.

Nejlepší odpověď
Michala11

Jsem v trochu jiné cenové… Měla jsem možnost vyzkoušet Dormeo Verde s vrstvou paměťové pěny 90×200×15 a byla asi za 2500. Nikdy by mě nenapadlo, že z teleshoppingu vypadne něco použitelného, jen trvanlivost nemůžu zaručit je doma zatím jen tři měsíce. Je dobrá, určitě doporučuji tu vrstvu paměťové pěny, to je super.

Další odpovědi
Kelt

Ve Frenštátě je prodejna, kde si můžeš vybrat. Dcera si tam vybrala italskou matraci, splňující všechny dané podmínky. Cena za matraci 190× 190 × 45 cm vyšla mezi 15 – 20 tisíci, ale taky poskytuje výrobce 20 letou záruku. Je pohodlná, nelezou do ní roztoči a pod.
Frenštát máš kousek, zítra je pondělí a informuj se tam.

hanis1106

Já kupoval matraci ve snooze a je naprosto dokonalá…sice dražší, ale je super..
https://www.znac­kove-spani.cz/orto­pedicke-lamelove-matrace

aliendrone

Že se ptáš zrovna ty! Základní kritéria: Přiměřeně heboučká/měkoučká, patřičně křivkoidní, nenáročná „na provoz/údržbu“. Další kritéria (MRAKY!) jsou již obtížně pořiditelný NADSTANDARD! ;) :D :D

kolaloka

Když matrace i-matrace 😁

MildaHorec

Já zvolil tuto matraci mám ji více než rok a můžu říct že cena/výkon dobrý…

www.loomah.cz/pe­nova-matrace-antila-coco-16-cm/

Navíc jak jsem objednával zmínil jsem se o slevě a dostal 10% dolů na dvě.

tyna.ryglova

Ahoj, my jsme si koupili pěnovou matraci z https://www.ves­na.cz/penove-matrace a vyhovuje nám. Navíc má potah z aloe vera, které ničí roztoče a bakterie, takže i z tohoto hlediska mi matrace vyhovuje, jelikož mám alergii na roztoče. Máme ji už rok a proležená není vůbec.

Jana5678

Já jsem si nedávno pořizovala novou matraci a byla jsem zpočátku skeptická, že by mi mohla pomoci s bolestmi zad. Naštěstí mi kamarádka poradila internetové stránky https://www.ma­tracky.cz/, kde jsem si vybrala zdravotní matraci. Musím však uznat, že mi opravdu pomohla se konečně vyspat do růžova a vstávám odpočatá a plná energie.

Kepler

michalo díky, konečně někdo odpověděl na otázku!

Michala11

Není zač. Nic moc o tom nevím- léta mi stačil starý gauč. Ale přítel trpí na záda, matrace mu je samozřejmě nevyléčila, ale je s ní spokojený. Tak přeji šťastnou ruku při výběru:)