Avatar uživatele
Mravenec

Jaký typ lidí nosí řetěz na kalhotech? (hudební fanoušci,..?) A proč již tento trend vymizel?

Před dvaceti lety to bylo ještě k vidění, teď už jsou k vidění jen pofiderní styly vytahaných cárů.

Zajímavá 0 před 536 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Odsouzenci! (; D; D;

Motorkáři? Tohle byl typyckej rys hašišáka/masňáka. K řetězu měl ještě mas(t)nej vlas! (; Pak tady byli ještě vexláci, ti zase měli na hlavě patku a dole mrkváče. Tak třicet let tomu se mezi sebou ještě řezali- řetěz se mohl hodit. Masňo byl jakýmsi předchůdcem dnešního squettera, anarchisty či LGBT (socani), zatímco vekslák zastupoval dnešního politika/byznys­nana, korupci (demokrati). Obě ty skupiny jsou plné zoufalců toužících někam patřit. Proč? Bo nechtějí vidět ani slyšet o vlastní zodpovědnosti a nedokáží být jak soudní, tak spravedliví. Vlastně jde o plebs, o kterém nemá smysl smýšlet v dobrém, či jim cokoli odpouštět a tím (dle božských měřítek) sám sobě ulevovat. Nesmysl. Každému čestnému člověku zodpovědnému za sebe se uleví, když existovat vůbec nebudou. Drama vždy začíná sdružením, či spolkem. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Někdo si tak hraje na drsňáka, ale žádný rozumný důvod pro to není. Stejně tak různé cvočky a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Mám ráda prvky metal stylu, občas řetěz nosím. Přímo jako pásek u kalhot, nebo někdy přes dlouhou kostkovanou košili do pasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

a určite nevymizel, teď sme byli na Rammsteinu a řetízky na boku a k zadní kapse džín měl kde-kdo. A klasicky na tom ta peněženka na suchý zip.
Stáli sme pri Merch tak jsem vcelku přehled, i když teda s těma Pay náramkami místo cash mně naszrali..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

ředitel blázince možná 😁 i s klíčky..
Taky náš ředitel na ZŠ to tak nosil.
Můj šéf – a celkověhhodně důstojníků u nás to tak má a nosí tak svazek i s pečetí a IDkartou.
Mně zas prídou mimo Ti lidé, co se zapomenou a mají na krku visačkou s IDkartou z práce, takžettřeba v metru všichni vidí jejich nejdesnejší foto, jméno, příjmení to kde pracují, někdy i funkcie nebo sekci.. 🙈 nejeden stalker by vrnel blahem.

Nový příspěvek