Mravenec

Jaký typ lidí nosí řetěz na kalhotech? (hudební fanoušci,..?) A proč již tento trend vymizel?

Před dvaceti lety to bylo ještě k vidění, teď už jsou k vidění jen pofiderní styly vytahaných cárů.

Odpovědi
zjentek

Odsouzenci! (; D; D;

Motorkáři? Tohle byl typyckej rys hašišáka/masňáka. K řetězu měl ještě mas(t)nej vlas! (; Pak tady byli ještě vexláci, ti zase měli na hlavě patku a dole mrkváče. Tak třicet let tomu se mezi sebou ještě řezali- řetěz se mohl hodit. Masňo byl jakýmsi předchůdcem dnešního squettera, anarchisty či LGBT (socani), zatímco vekslák zastupoval dnešního politika/byznys­nana, korupci (demokrati). Obě ty skupiny jsou plné zoufalců toužících někam patřit. Proč? Bo nechtějí vidět ani slyšet o vlastní zodpovědnosti a nedokáží být jak soudní, tak spravedliví. Vlastně jde o plebs, o kterém nemá smysl smýšlet v dobrém, či jim cokoli odpouštět a tím (dle božských měřítek) sám sobě ulevovat. Nesmysl. Každému čestnému člověku zodpovědnému za sebe se uleví, když existovat vůbec nebudou. Drama vždy začíná sdružením, či spolkem. Děkuju.

elkon

Někdo si tak hraje na drsňáka, ale žádný rozumný důvod pro to není. Stejně tak různé cvočky a pod.

Malvína

Mám ráda prvky metal stylu, občas řetěz nosím. Přímo jako pásek u kalhot, nebo někdy přes dlouhou kostkovanou košili do pasu.

Darcy

a určite nevymizel, teď sme byli na Rammsteinu a řetízky na boku a k zadní kapse džín měl kde-kdo. A klasicky na tom ta peněženka na suchý zip.
Stáli sme pri Merch tak jsem vcelku přehled, i když teda s těma Pay náramkami místo cash mně naszrali..

Darcy

ředitel blázince možná 😁 i s klíčky..
Taky náš ředitel na ZŠ to tak nosil.
Můj šéf – a celkověhhodně důstojníků u nás to tak má a nosí tak svazek i s pečetí a IDkartou.
Mně zas prídou mimo Ti lidé, co se zapomenou a mají na krku visačkou s IDkartou z práce, takžettřeba v metru všichni vidí jejich nejdesnejší foto, jméno, příjmení to kde pracují, někdy i funkcie nebo sekci.. 🙈 nejeden stalker by vrnel blahem.