Avatar uživatele
paul1

Jaký typ jídlonosiče je lepší? Nerez, nebo plast?

Chceme si nechat dovážet obědy. V okruhu naší vesnice máme 4 restaurace, které umožňují tuto službu, mají na to smluvní dopravce. Jen je nutné zakoupit 4 jídlonosiče (obědáře) , vždy ve dvou nám oběd dovezou a náhradní dva si vezmou sebou pro jídlo na druhý den. V nabídce na internetu je jich mnoho, jsou buď z plastu, nebo nerezové, ceny jsou zhruba stejné. Nemáme s tím žádné zkušenosti a nevíme se tudíž rozhodnout, který typ je vhodnější.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz před 1127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Rozhodně nerez. Plastový moc dlouho nevydrží a je náchylný k poškrábání. Nerez se snadno umývá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nerez: 🙂
https://jidlo­nosice.heureka­.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

Já jsem pro klasický smaltovaný, ale to by je nesměli v kuchyních otloukat. Měli jsme i hliníkové, ale prý to je škodlivé (chá cha) a ty plastové jsou také dobré tím, že jsou lehké a prakticky nerozbitné, jen někdy praskne to držadlo. Nevýhodou plastových je červené zabarvení z jídel obsahující mletou papriku a s nerez nemám zkušenosti. Tak si vyber.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Už z podstaty věci nerez. Plast poměrně brzy většinou zajde a některá jídla z plastu ani nechutnají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Též jsem pro nerez, jediná nevýhoda oproti plastu bude hmotnost, ale vy s tím chodit nebudete, tak vás to trápit nemusí :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek