crusty

Jaký typ boj. umění?

zdravim ,chtel bych se naucit nejake bojove umeni,
nechtel bych neco ozivotnim stylu jak oje treba kung-fu nebo karate co by jste mi doporucili dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Mrkni si sem.

Zdroj: http://www.czechka­rate.cz/

Další odpovědi
mojitek

prakticky veskera bojova umeni jsou o zivotnim stylu..

Fallen Angel

judo, ju-jitsu – já je dělám a rozhodně nežiju „životním stylem japonského bojovníka za svobodu“. Kickbox, aikido… nebo se prostě přihlaš do kurzu sebeobrany.

Rada.012

nyni mi je skoro 20 let, a sportem ziji cely muj zivot.

5 letech – balet
6 letech – kurs sebeobrany
pauza po nemoci
12 letech – posilovna, atletika a gymnastika
15 letech – jsem se opet vratil k bojovym sportum : karate a aikido

jsem sportovni typ po vsech strankach mezi sport zarazuji micove hry, jizda na kole a posilovnu 2–3 tydne po 2 hodinach.
na prvnim miste bych zaradil bojove sporty.

co bych ti mohl doporucit je Aikido, nebot od nej jsem si vzal nejvice skusenosti. ale zalezi to na tobe na co jsi troufnes a hlavne jak se k tomu postavis nebot i ja jsem bohuzel musel skoncit s bojovymi sporty pac jsem to mel z ruky a hlavne kvuli skole.

crusty

jeste bych se chctel zeptat jestli neznate nejake BU z vlastni zkusenosti, chctel bych nejake o tvrde praci neco jako mauy tai nebo tak co by jste mi doporucili?

crusty

jeste bych se chctel zeptat berou lidi na mauy tai atd… pod 18 let? a neznate nejakou pobocku v brne?