kvik33

Jaký tvar e-mailu byste zvolili?

Jaký tvar emailu by jste zvolili?

Dobrý den,
kdyby jste nás kontaktovali emailem,jaký tvar by byl nejlepší?

Vše bude @email.cz

odchytovasluz­baorisek
odchyt.orisek
orisek.odchyt
odchytova.sluz­ba.orisek
odchyt-orisek

Nebo něco jiného?
Napište prosím ( :
PS:Firma se jmenuje Odchytová služba Oříšek.

Nejlepší odpověď
Edison

Především bych si registroval doménu. K tomu přikoupil webový prostor. K tomu je zdrama email s vlastní doménou. Kromě toho, že všechno opravdu funguje, vše je zálohováno, zcela funkční podpory… k tomu prostor pro web s vlastní doménou (i několik s různými aliasy) lze provozovat i nesčetně e-mailů s různými aliasy s vlastní doménou a mnoho a mnoho dalších služem, včetně bezpečnosti, databází a všeho… Ono pak i úplně jinak vypadá firma, která má blabla.firma@email a blabla@firma a reditel@firma a sekretariat@firma… Prostě i to na zákazníky působí.

Další odpovědi
aliendrone

Kdybych vás chtěl kontaktovat, tak bych zvolil (pochopitelně) VÁMI udaný e-mail, ať už bude jakýkoliv. Ono kontaktovat třebas pro mne formou hezčí, ale neplatné/neexis­tující e-mailové adresy je „trochu nacioidní“! ;) :D :D

Pokud vám záleží na formě/tvaru e-mailové adresy, jsem JEDNOZNAČNĚ PRO řešení popsané Edisonem. Zakoupení domény včetně prostoru stojí méně než litr ročně a k VLASTNÍ doméně si můžete vytvořit adres kolik chcete BEZ OMEZENÍ a ještě k tomu udělat VLASTNÍ třebas jen jednoduchoučké webové stránky.

Osobně jakmile vidím firmu/službu která NEMÁ ani těch pár stovek na VLASTNÍ web/e-mail, tak bez dalšího prchám! (obvykle se jedná o „brouky Pytlíky“, jestli rozumíte) :)

Neříkám, že musíte mít nějaký MEGAweb s php, javascriptem a sql, stačí i jediná objasňující stránečka s trochou textu a pár foto bez podstránek v html. Ostatně např. od řemeslníka OSVČ nečekám, že bude „King of webmaster“. Ale jistou úroveň mít MUSÍ, což freemaily a domény vyššího, než druhého řádu jaksi předem vylučují. ;) :)

annas

Pokud na webové stránce uvedete podrobně, koho či co odchytáváte, tedy zřejmě druhy zvířat, pak bych osobně volila stručnou adresu.

Protože ti, kteří se na vás obrátí, vědí, o co jde. Vycházím z toho, že Oříšek je příjmení.

Rozhodnutí je samozřejmě na vás.

Volila bych odchyt.oříšek@email.cz

led

Firemný email prípadne aj stránka by mail byť čo najjednoduchšie. ľahké na pamätanie, ale vystihujúce predmet podnikania
Čo odchytávate? Túlavé zvieratá? Ryby? Dievčatá na Korze?

Keď si kúpite doménu (viď odpoveď Edisona) môžte si nastaviť napríklad
odchyt-korytnacek@oso.cz
odchyt-pavouku@oso.cz
president@oso.cz

dodatok
v emailovej adrese nesmú byť medzery ani vyhradené znaky ani diakritika býva oddelená lomenými (ostrými) zátvorkami <>
pomlčka v pomenovaní emailu má len grafický význam pre pisateľa pretože prázdne znaky v adrese internet nepozná, ľahšie si zapamätáte dlhý názov oddelený pomlčkami (ako by to boli medzery), než krátky názov z viacerých slov bez rozdelenia
odchyt korytnacek@oso.cz = neplatná adresa
to už tu mnohí poznáte z neukončených alebo inak neplatných odkazov (väčšinou tam býva práve tá medzera medzi znakmi)
internet pomlčku jednoducho zruší a spojí slová do platného názvu
odchyt-korytnacek@oso.czodchytkorytnacek@oso.cz

marci1

orisek.odchyt@email.cz
🙂

anonym

z těch které uvádíte působí nejlépe odchyt.orisek@email.cz … zbytecne bych tam nedaval pomlcku, takto je to jednodussi kdyz je v adrese jen jeden zvlastni znak a sice tecka, nikdo nemusi dumat zda jste k oddeleni slov pouzil pomlcku nebo podtrzitko 🙂 … značka ideál by ale byla odchyt@orisek.cz , takovy email se totiz naprosto skvele prezentuje v kombinaci s webem kdyz jediny rozdil je zavinac misto prvni tecky 🙂 .. bohuzel je orisek.cz obsazeno.