Ondrej01

Jaký trik „Odhalení vybrané karty“ spolužák použil?

Zdravím, dnes mě v učebně překvapil spolužák, když mi nechal vybrat si kartu z balíčku (na Prší, karty jsem předem zamíchal), vybral místo kam mám kartu dát, tam jsem ji taky dal a poté spolužák karty míchal dokud jsem mu neřekl stop. Poté začal vykládat na sebe karty na stůl a ještě než se na kartu podíval, říkal že to je ona, a opravdu byla. Zkoušel jsem to s ním asi 5× a pokaždé to věděl, vždy vybral jiné místo (řekl bych že bylo náhodné, nijak to nepočítal, měl to během vteřiny vybrané), míchal jsem je hodněkrát (předem, při triku už ne). Karta byla stejnou stranou jako ostatní karty. Nijak karty nepočítal ani je divně nedržel, nedíval se a stejně moji kartu uhádl. Moje karta kterou potom vyložil měla pokaždé jiné pořadí (jednou byla dvanáctá, někdy pátá atd) Nevypadá to na těžký trik, ale zato bych řekl opravdu dobrý. Nemá někdo návod/ Neví někdo jak to provedl ?! dost mi to vrtá hlavou a chtěl bych se to naučit. Děkuji moc :)
Doplňuji:
Snažím se poslat zprávu, ale mám tam „Nelze kontaktovat“. Nevím proč, zkouším tedy poslat žádost o přidání do kontaktů.

Odpovědi
arygnoc

čo tak skúsiť sa ho na to opýtať?

alebo poprosiť strýčka gúgla?

fablen

A já to vím, ale nevím, zda je fér tento trik prozradit i všem ostatním 🙂. Napiš mi prosím do pošty a prozradím Ti to.....

Karty byly předpokládám jednohlavé.
Doplňuji:
Kamarád to kouzlo od té doby nějak vylepšil a v tom případě tedy také nevím, jak to provedl. Nezbývá než ho k vyzrazení přinutit jiným způsobem 🙂.

bolak

Nehrab se v tom, spolužák je prostě čaroděj, zkus to nějak vstřebat.

PS: To nepomůže, já ji mám fablen v kontaktech a taky jí nemůžu posílat zprávu. Myslím že je prokletá..