Avatar uživatele
alex1982

Nevíte, jaký trest mě čeká?

Dobry den, mam dotaz, budu mit soud za ublizeni na zdravi a vytrznictvi vse v 1 odstavci a v te dobe jsem nemel zadnou podminku, ta mi prisla az za 1 mesic za neco jineho – 4 mesice na 2 roky – takze co z toho budu mit ted? Dekuji za odpoved.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3031 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Ublížení na zdraví v prvním odstavci – 6 měsíců až 3 roky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Já bych to odhadnul na obecně prospěšné práce, nebo větší podmíněný trest. Natvrdo to asi nedostaneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kdybych to soudil já, tak nejméně 5 let na tvrdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Pětadvacet na prdel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Podle toho, co píšeš, nejsi žádnej slušňouš.
Doufám, že trest bude takový, aby ses poučil, jak se chovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Podle mě ti dají úhrnný trest za oba z těch činů. Taky docela záleží, zda se bavíme o paragrafu 146 a ne 146a, případně 147. Budou posuzovat soubor polehčujících a přitěžujících okolností tvého konání. Tvůj psychologický profil a možnost resocializace. Dosavadní způsob života. Opravdu těžko říci. Máš-li tam podmínku, bude asi hodně záležet na tom, zda podmíněný trest nabyl právní moci dříve, než ses dopustil dalšího protiprávního jednání. Tj. pokud se obě strany vzdaly práva na odvolání.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Osobně si myslím, že toto by bylo nejlepší řešit přímo s vaším právním zástupcem. Soud bude posuzovat všechno. Co například vyvolalo tvé násilné chování nebo co bylo důvodem výtržnictví? Pokud jsi někoho bez důvodu napadl a ohrožoval jsi jeho zdraví a k tomu jsi se dopustil výtržnosti a kdyby to například bylo ještě před dětma, tak by to bylo ještě o to horší.

Jinak Záleží jakého dostaneš soudce. Někdo tě potrestá víc někdo méně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alex1982

podminka jeste nebyla v pravni moci než jsem se popral v hospode ale začal si ten druhy on mi dal prvni facku tak sem si to proste nenechal libit jinak diky vsem za odpoved

před 3030 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek