alex1982

Nevíte, jaký trest mě čeká?

Dobry den, mam dotaz, budu mit soud za ublizeni na zdravi a vytrznictvi vse v 1 odstavci a v te dobe jsem nemel zadnou podminku, ta mi prisla az za 1 mesic za neco jineho – 4 mesice na 2 roky – takze co z toho budu mit ted? Dekuji za odpoved.

Odpovědi
Lamalam

Ublížení na zdraví v prvním odstavci – 6 měsíců až 3 roky.

klumprt

Já bych to odhadnul na obecně prospěšné práce, nebo větší podmíněný trest. Natvrdo to asi nedostaneš.

Drap

Kdybych to soudil já, tak nejméně 5 let na tvrdo.

Nechápavé

Pětadvacet na prdel

terry

Podle toho, co píšeš, nejsi žádnej slušňouš.
Doufám, že trest bude takový, aby ses poučil, jak se chovat.

VeRe1983

Podle mě ti dají úhrnný trest za oba z těch činů. Taky docela záleží, zda se bavíme o paragrafu 146 a ne 146a, případně 147. Budou posuzovat soubor polehčujících a přitěžujících okolností tvého konání. Tvůj psychologický profil a možnost resocializace. Dosavadní způsob života. Opravdu těžko říci. Máš-li tam podmínku, bude asi hodně záležet na tom, zda podmíněný trest nabyl právní moci dříve, než ses dopustil dalšího protiprávního jednání. Tj. pokud se obě strany vzdaly práva na odvolání.

Reezo

Osobně si myslím, že toto by bylo nejlepší řešit přímo s vaším právním zástupcem. Soud bude posuzovat všechno. Co například vyvolalo tvé násilné chování nebo co bylo důvodem výtržnictví? Pokud jsi někoho bez důvodu napadl a ohrožoval jsi jeho zdraví a k tomu jsi se dopustil výtržnosti a kdyby to například bylo ještě před dětma, tak by to bylo ještě o to horší.

Jinak Záleží jakého dostaneš soudce. Někdo tě potrestá víc někdo méně.

alex1982

podminka jeste nebyla v pravni moci než jsem se popral v hospode ale začal si ten druhy on mi dal prvni facku tak sem si to proste nenechal libit jinak diky vsem za odpoved