Jaký trest by si zasloužila tato chůva?

Otázku jsem sem nechtěl dát,ale nakonec vložil,protože toto je opravdu hnus jak se chová chůva vůči malé holčině.Je už ve vazbě,Já bych si osobně dal doživotí.Děkuji za příspěvky.
https://www.fa­cebook.com/vi­deo.php?v=10152­933086492845&fref=nf
Doplňuji:
Opravuji:Já bych jí osobně dal doživotí.

Odpovědi
Mirdas

Samozřejmě vím že je to utopie, ovšem nejraději bych těmto " lidem " oplácel stejnou mincí. Ať si to vychutnají.

iceT

Opravdu ráda bych odpověděla jak to cítím,ale skutečně nemůžu najít vhodná slova…

Nazdar Bazar

Opravdu strašné, nemám slov.

lota

Bohužel, tresty jsou dnes neadekvátní tomu, co lidé provádějí druhým, bohužel.

setapouch

Po zvazeni vsech dukazu, pro a proti, polehcujicich i pritezujicich okolnosti, by si zaslouzila takovy trest, jaky soud uzna za vhodne. Muj nazor je irelevantni, s horkou hlavou mozna az kontraproduktivni.