Brozma

Jaký trest by dostal vrah z Frenštátu

Jáký byste navrhli trest pro vraha z Frenštátu kdyby byl naživu?
Hlasujte v anketě a svoji volbu mi vysvětlete

Nejlepší odpověď
Drap

Jiný trest

Soudní znalec by zjistil že je to blázen a neni za své činy odpovědný. Dostal by nařízenou ústavní léčbu na psychiatrii.

Další odpovědi
Emefej

Jiný trest

Doplňuji:
Pokud by mu nebyl dokázán úmysl zabít, bylo by to obecné ohrožení a poškození cizí věci a dostal by tak 8 let.

anonym

Jiný trest

Dneska mi přišel email a je to pohled z jiné strany, přečtěte si to a zkuste odpovědět kdo má větší vinu (i když jeho čin je hrozný, ale KDO HO K TOMU DOHNAL.

Celá republika lituje „oběti“, obyvatele zříceného paneláku ve Frenštátě,
ale ve skutečnosti právě tyto „oběti“ pana Antonína Blažka uvrhly do dluhů a
nakonec ho s exekutorem připravily o byt v osobním vlastnictví, od
bezdomovectví jej dělilo už jen pár dní. Zaslouží si tito lidé soucit a
pomoc, když sami zničili člověka? Pan Blažek dlužil celkem 140 tisíc korun.
Základem dluhu bylo, když Společenství vlastníků („oběti“) v 90. letech
povolilo zřídit Večerku v suterénu paneláku, pod bytem pana Blažka. Pan
Blažek si mnohokrát stěžoval na hluk a prodej alkoholu nezletilým ve Večerce
na frenštátské radnici, zodpovědní úředníci ale nejednali. Pan Blažek na
Společenství vlastníků („oběti“) podal soukromoprávní žalobu, jenže prohrál
a soud mu uložil úhradu nákladů soudního řízení. Pan Blažek odmítl a toto
byl základ dluhu. V bytě se mu vytvořila plíseň kvůli zvýšené vlhkosti v
důsledku nepovoleného chovu ryb pro prodej v suterénu paneláku, kde vlhkost
dosahovala až 80 %. Dále se Společenství vlastníků („oběti“) většinově
rozhodlo rekonstruovat panelák, vyměnit okna atd., pan Blažek na toto neměl
peníze, ale byl přehlasován, takže mu vznikl dluh vůči Fondu oprav. Kromě
toho pan Blažek dlužil na poplatcích za vodu a elektřinu, proto byl odpojen.
Sousedé („oběti“) mu ze msty zlomyslně rozbili okna bytu, která měl pak
zalepená izolepou, rozřezali mu i pneumatiky u auta. Pan Blažek se živil
dříve jako drobný řemeslník a poslední rok roznosem letáků, roznášel i 11
hodin denně, ale výdělek sotva stačil na skromnou obživu, natož úhradu
celkového dluhu 140 tisíc korun. Společenství vlastníků („oběti“) předalo
pohledávku vůči panu Blažkovi exekutorovi, který byt pana Blažka v roce 2012
dražebně prodal. Poslední lhůta, do kdy měl pan Blažek svůj byt opustit,
případně být násilně z bytu vystěhován, a skončit jako bezdomovec, měla
vlastně nastat pár dní po výbuchu. Pan Blažek byl věřící křesťan, v tomto
zlodějském neprávním státě se bránil, jak to šlo, psal o sobě i na
internetu, ale žádné pomoci se od státních orgánů ani spoluobčanů nedovolal.
Pan Blažek nebyl „psychopat“ ani „krvežíznivý násilník“, jak ho lživě
prezentuje řada českých médií, dokonce se mohl prokázat i znaleckým
psychologickým posudkem v jedné ze svých kauz: „Obžalovaný je podle znalce z
oboru psychologie v rámci širší normality povahy hodnocen jako osobnost
akcentovaná se zvýšeným vztahem k právu a spravedlnosti a s puzením k
napravování nepravostí v okolí a ve světě.“

---------- OTEVŘENÝ DOPIS PŘEDSTAVITELŮM Města Frenštátu pod Radhoště
Zastupitelstvo města nám. Míru 1 74401 Frenštát pod Radhoštěm podatelna@
mufrenstat.cz
V minulém volebním období se Město Frenštátu pod Radhoštěm, zastoupené
Beátou Houšťavovou a RK Beskyd s.r.o., dopustilo finančního podvodu
opakovaným požadavkem vyplacení již uhrazených pohledávek. Město Frenštát p.
R. v současnosti vymáhá pomoci exekuce neexistující pohledávku také proto
aby zakrylo svůj díl viny na podávání alkoholu, cigaret a distribuci drog ze
společných prostor domu č.p. 39 na ulici 6.května ve Frenštátě p.R. S Městem
Frenštát p.R. vedu soudní spor na ochranu osobnosti o Kč 900.000,– Město
Frenštát p.R. se podílelo na znepřístupněním společných prostor suterénu
domu č.p. 39 na ulici 6.května ve Frenštátě p.R. Ve společných prostorách
choval a prodával Luděk Bohm ryby. By zde podáván alkohol, tabákové výrobky
a drogy dětem. Ty pod vlivem omamných látek močily a vykonávaly velkou
tělesnou potřebu v okolí přilehlých domů. Mládež urážela a slovně napadala
každého kdo měl k jejich konání výhrady. Luděk Bohm ve společných prostorách
provozoval nepovoleně i restaurační činnost. Dospělí jedinci pak pod vlivem
alkoholu ochcavali a osravali prostor za domem č.p. 39. Zastupitelstvo města
ani po mých opakovaných apelech a na mou snahu po nápravě reagovalo tím
způsobem, že vyzývalo přítomné, ústy místostarosty Hanuše Víta, k mému
napadení a vyhození z veřejného zasedání. Nápravu nesjednali ani policisté
OO Policie ČR Frenštát p.R. kde měl provozovatel večerky Luděk Bohm a jeden
spolumajitel domu, Jan Janák, příbuzné. Závadovou a trestnou činnost
spojenou nezákonně obsazenými prostorami kryli pracovníci právního oddělení
města, pracovníci stavebního odboru i strážnici MP Frenštát p.R. Přímou
trestní odpovědnost za daný stav nesla paní Pavlová a po převzetí její
funkce Beáta Houšťavová, která rovněž neplnila své povinnosti při zprávě
cizího majetku. Společné prostory byly pronajímány v rozporu se zákonem o
nájmu a pronájmu nebytových prostor, byly v nich v rozporu s vydaným
povolení provedený stavení úpravy. Ve třetí obsazené místnosti byla
provozována činnost na kterou neměl pronajimatel povolení. V kanceláři byly
chovány ryby určené k prodej. V důsledku provozování nepovolené činnosti
pronajimatele a na ní navazující nečinnost odpovědných pracovníku Města
Frenštátu p.Pavlové a p. Houšťavové , byla naše rodina nucena žít prostředí
ohrožující její zdraví a život. V Bytě se, v důsledku nepovoleného chovu ve
společných prostorách pohybovala vzdušná vlhkost okolo 80%, Hnily nám
koberce, podlaha. Docházelo k poruchám elektroniky a byla zničeno
multifunkční zařízeni v ceně cka Kč 18.600.- Na stěnách se tvořila plíseň.
Byla zničena elektroinstalace.a zrezivěla i vnitřní plocha zadlabavaciho
zámku u vstupních dveří do bytu.
OMLOUVÁM SE TOUTO CESTOU VŠEM OBČANŮM, KTEŘÍ BUDOU PŘI POKRAČUJÍCÍ PŘI S
VEDENÍM MĚSTA NECHTĚNĚ OBTĚŽOVÁNI. Zároveň se obracím na rodiče jejichž
dětem, podáváním návykových látek ve společných prostorách domu č.p. 39 na
ulici 6.května ve Frenštátě p.R. prznili duši a ničili budoucnost aby se
obrátili na Ministerstvo vnitra a Ministerstvo spravedlnosti. Noví ministři
Ministr vnitra Radek John.Kancelář ministra vnitra, Nad Štolou 3, 170 34
Praha 7 a Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, Ministerstvo spravedlnosti
ČR, Vyšehradská 16, 128 10 Praha 2 přeci slíbili, že pořádek ve svých
resortech udělají. Pokud slib dodrží přenese se pořádek a řád i na úroveň
obcí.
Frenštát p. R. 16.11.2010 Antonín Blažek. 6.května 39, 744 01 Frenštát p.R.
Antonín Blažek

Reuef

Doživotí ve vězení

Doplňuji:
ja bych navrhl dozivoti ale asi by to skoncilo tak jak pise Drap