Darcy

Jaký tón slyší volající – který je mezi blokovanými osobami v tel. seznamu ? (doplňující info níž).

pokud mi volá někdo, koho mám v telefonním seznamu mobilu blokovaného (tedy jeho hovor nevidím, jen mi operátor dodatečně doručí info že mně volal blokovaný) – jaký tón nebo hlášku slyší dotyčný blokovaný, když mi volá? – nebo ani neví že je blokovaný a slyší jen klasický tón, jakoby by mi volal a já nezvedala?

Odpovědi
aevul

Ano, měl by se ozývat standardní vyzváněcí tón a pak se zobrazit nepřijatý hovor. Ono je to nastavení telefonu, ne sítě operátora.

Darcy

to ja vím, sama jsem dotyčného blokla, ale nevím jak to zní z jeho strany… On časem přestal volat.
Ale taky jsem si blokla šmejdy (Tvshop atd) ale Ti volají pořád dokola – tak je mi to divné, že co vlastně slyší že nepochopili/nevědí že jsou mimo hru.

aevul

Darcyh: Otázka zní: Jaký tón slyší volající?
Odpověď zní: měl by se ozývat standardní vyzváněcí tón

A ty reaguješ takhle? Divíš se, že tvou inteligenci neobdivuju?