hanny 2

Jaký to může mít důvod?

Dívám se občas na TV Paprika,kde se pořád vaří.V poslední době tam říkají před skoro každým pořadem:„Sledování dalšího pořadu nedoporučujeme dětem mladším 12-ti let!“
Nechápu proč,nenapadá vás něco?
Doplňuji:
Illines – myslíš toto – http://uogcc.or­g.ua/cz/video/ar­ticle/?article=8999

Nejlepší odpověď
Illines

To se o neco takoveho zaslouzila zase (ochrana deti).Blbost na entou.Proti temto paskvilum,bojuje uz pul sveta.Youtube-Juvenilni justice.A nejsem daleko od pravdy.Staci zhlednout.
Doplňuji:
Ano,to je spravne.

Další odpovědi
Shaun

Asi si myslí, že je to pro ,,malé" děti nebezpečné (oheň, nože…) a nebo jenom nechcou, aby to chutnalo štrašně :D

Bedy

Proč? V kuchyni se používají nože, dělá se tam s ohněm a navrch nevím, jestli by bylo dobré, kdyby malé děti vařily. Myslím si, že to není pro ně.

peter_4

Ahoj,
já třeba viděl dokument, kde malé dítě někdy v, 4 letech nebo kdy to bylo, bylo zvědavé co leží na stole a byl tam horký čaj, jak po něm šahalo tak si ho převrhlo na oblyčej. Bylo to točené pak v dospělosti, měl popálený celý oblyčej.

Jiný případ:
http://www.you­tube.com/watch?v=g3xyM­QhhCv4

Illines

Ano to je spravne to video,co jsi nasla hanny.Az shlednes-prosim ,neni to lhostejne ,ale opravdu uz shnily svet a je to uz v kazde zemi.

hanny 2

Illines – ani nevím,jestli jsem se na to měla dívat!O něčem takovém slyším poprvé a je mi z toho doopravdy na zvr.....!!!

Damiana

Tedy dámy…Zkoukla jsem to také. Neskutečný hnus! Nemůžu věřit tomu, že se to fakt děje!:( Jsem vyděšená a šíleně vytočená!

hanny 2

Damiano – přesně jak píšeš – neskutečný hnus! Jsem vyděšená a šíleně vytočená – i v noci se mi o tom dnes zdálo!

hanny 2

Jo a je ráno a jsem z toho pořád „na nervy!“

Illines

Devcata dekuji za zhlidnuti,neni mi svet lhostejny,ale cose deje je hnus.Youtube-zajatci bileho boha.Jsem rebel a tak to sirim dal,to lidi museji znat,i kdyz je to na vytoceni.Ale nemuzu si pomoc-kam to speje?

Illines

Ja vim hanny,ale meli by to vedet vsichni rodice,jejich chapadla jsou vsude.A tak nevine to zacina,linka bezpeci,dotaznik a i to ceho sis vsimla ty.Diky a promin

hanny 2

Illines – vůbec se neomlouvej,to je důležité – vědět to!!!!Dám to jako další otázku,i s odkazem – souhlasíš?Myslím,že si toho nikdo už nevšiml,žádné komentáře od nikoho.......?

Illines

Ja proti tomu bojuji,sice jen v ramci moznosti a muzes to dat-samozrejme,i kdyz jsem si to sem uz podala-Vite co znamena juvenilni justice-ale bohuzel,presli to.Tak to skus ty,dekuji hanny.

hanny 2

Napíšu to zítra,až tady bude víc lidí,teď už je pozdě,dobrou noc!

Illines

Dobrou noc.