Avatar uživatele
hanny 2

Jaký to může mít důvod?

Dívám se občas na TV Paprika,kde se pořád vaří.V poslední době tam říkají před skoro každým pořadem:„Sledování dalšího pořadu nedoporučujeme dětem mladším 12-ti let!“
Nechápu proč,nenapadá vás něco?
Doplňuji:
Illines – myslíš toto – http://uogcc.or­g.ua/cz/video/ar­ticle/?article=8999

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, Damiana, Illines před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

To se o neco takoveho zaslouzila zase (ochrana deti).Blbost na entou.Proti temto paskvilum,bojuje uz pul sveta.Youtube-Juvenilni justice.A nejsem daleko od pravdy.Staci zhlednout.
Doplňuji:
Ano,to je spravne.

Upravil/a: Illines

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Shaun

Asi si myslí, že je to pro ,,malé" děti nebezpečné (oheň, nože…) a nebo jenom nechcou, aby to chutnalo štrašně :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Proč? V kuchyni se používají nože, dělá se tam s ohněm a navrch nevím, jestli by bylo dobré, kdyby malé děti vařily. Myslím si, že to není pro ně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
peter_4

Ahoj,
já třeba viděl dokument, kde malé dítě někdy v, 4 letech nebo kdy to bylo, bylo zvědavé co leží na stole a byl tam horký čaj, jak po něm šahalo tak si ho převrhlo na oblyčej. Bylo to točené pak v dospělosti, měl popálený celý oblyčej.

Jiný případ:
http://www.you­tube.com/watch?v=g3xyM­QhhCv4

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Ano to je spravne to video,co jsi nasla hanny.Az shlednes-prosim ,neni to lhostejne ,ale opravdu uz shnily svet a je to uz v kazde zemi.

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Illines – ani nevím,jestli jsem se na to měla dívat!O něčem takovém slyším poprvé a je mi z toho doopravdy na zvr.....!!!

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Tedy dámy…Zkoukla jsem to také. Neskutečný hnus! Nemůžu věřit tomu, že se to fakt děje!:( Jsem vyděšená a šíleně vytočená!

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Damiano – přesně jak píšeš – neskutečný hnus! Jsem vyděšená a šíleně vytočená – i v noci se mi o tom dnes zdálo!

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Jo a je ráno a jsem z toho pořád „na nervy!“

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Devcata dekuji za zhlidnuti,neni mi svet lhostejny,ale cose deje je hnus.Youtube-zajatci bileho boha.Jsem rebel a tak to sirim dal,to lidi museji znat,i kdyz je to na vytoceni.Ale nemuzu si pomoc-kam to speje?

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Ja vim hanny,ale meli by to vedet vsichni rodice,jejich chapadla jsou vsude.A tak nevine to zacina,linka bezpeci,dotaznik a i to ceho sis vsimla ty.Diky a promin

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Illines – vůbec se neomlouvej,to je důležité – vědět to!!!!Dám to jako další otázku,i s odkazem – souhlasíš?Myslím,že si toho nikdo už nevšiml,žádné komentáře od nikoho.......?

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Ja proti tomu bojuji,sice jen v ramci moznosti a muzes to dat-samozrejme,i kdyz jsem si to sem uz podala-Vite co znamena juvenilni justice-ale bohuzel,presli to.Tak to skus ty,dekuji hanny.

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Napíšu to zítra,až tady bude víc lidí,teď už je pozdě,dobrou noc!

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Dobrou noc.

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek