ven.cik

Jaký to je seriál ?

Potřeboval bych si vzpomenout na jeden seriál, ale nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje a viděl sem asi jenom 2 díly :D Je to o nějakym detektivovi, kterej vyšetřuje vraždy a vidí u toho ty zabitý lidi se kterejma může mluvit a asi mu s tim případem nějak pomáhaj, neví náhodou někdo ?
Doplňuji:
nene, určitě to byl chlap, myslim že to dávalo i na Prima Cool…ale díky za snahu…;)

Nejlepší odpověď
iceT

Nemyslíš náhodou Řekni kdo tě zabil?
http://www.csfd­.cz/film/233663-rekni-kdo-te-zabil/
Doplňuji:
Ten tvůj popis ale na seriál Řekni kdo tě zabil přesně sedí.Žádný podobný neznám.

Další odpovědi
bolak

tak jestli to není to co říká iceT, tak potom jedině tohle > http://www.csfd­.cz/film/224179-vize-zlocinu/

cochee

iceT: nesedí, vyšetřuje sice detektiv, ale asistuje mu u toho pekař koláčů a jeho milá-„zombie“ a právě ten pekař má schopnost ty mrtvé na chvíli oživit (tedy nemluví s jejich duchem), má to ovšem háček, ale to už je nad rámec dotazu.

Photoguy

Není to: V utajení

vojtazecha

nepracuje nahodou jeho holka v cukrářství

ven.cik

Jo seš asi nejblíž, ale není to ono, ten chlap ty oběti viděl po celou dobu než to vyřešil a nemusel je nějak oživovat…Já to asi nenajdu :/ :D

ven.cik

Díky bolaku, moh sem si ušetřit 20 minut kdybych se sem kouknul :D

bolak

a já si mohl ušetřit minutu, kdybych sem kouknul o 20 minut později..

takhle sme tratili oba :)

iceT

tak jsem prolezla serialzone a napadá mě ještě Odpočívej v pokoji,ale neviděla jsem ani jeden díl tak nemůžu posoudit,jestli to může být ono

ven.cik

Už to mám ! http://www.csfd­.cz/film/224179-vize-zlocinu/ Díky moc za pomoc ;)