Jaký to je pocit mít 50 tisíc bodů?

Už jsem vám v patách … ale nejdřív mě řekněte jaké to je ?? 🙂 Ví to o vás vaše rodina a říkáte to přátelům že vedete v žebříčku nejchytřejších v Odpovědích.cz a co na to říkají?

Nejlepší odpověď
led

Poviem to športovo:
Byť na čele peletónu je náročné a zodpovedné. Veď si uvedomte, určujete tempo, tí za vami vám dýchajú na krk a snažia sa vás predbehnúť a cieľ je tak ďaleko…
krk vás bolí, ako sa pozeráte dozadu na peletón a hodnotíte ich výkon. Najhoršie je, že cieľovú pásku síce vidíte, ale už neviete odhadnúť, či sa približuje, alebo vzďaluje. A to je hrozné. Čakáte, že vás konečne niekto prebehne a vy získate trochu času na krátky oddychový beh v závese, aby ste pred cieľom mohli zašprintovať. Do toho všetkého povzbudzujúci krik i piskot divákov…
všetko ostatné ide bokom, len ľavá noha dopredu, pravá noha dopredu, ľavá, pravá…

Další odpovědi
anonym

Já ti nevím. Zatím jich mám upocených 14317bodů,ale po bodech vůbec neprahnu,já prahnu po příjemných lidech a že jich tady je!
P.S. Manželka to ví a mlčí! Já ji znám a proto vím proč mlčí!
Doplňuji:
Sakriš,zase mi nějaké přibyli!

Drap

To se musíš zeptat Annas a hanulky11. Usobně si myslím, že majá pocit, že do 100 000 bodů je daleko.

hanulka11

pocity jdou stranou, nikdo to neví… proč bych měla někde rozrubovat a jen ti chci říct, že nejsem nejchytřejší – ty body mi dávají druzí a já o nich přeci nerozhoduji jak mě kdo oboduje
tak pojeď jen dál.....

mosoj

Neblbni, kdyby jsi napsal padesát milionů peněz. To by byl pocit ........