Avatar uživatele
anonym

Jaký to je pocit mít 50 tisíc bodů?

Už jsem vám v patách … ale nejdřív mě řekněte jaké to je ?? 🙂 Ví to o vás vaše rodina a říkáte to přátelům že vedete v žebříčku nejchytřejších v Odpovědích.cz a co na to říkají?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Poviem to športovo:
Byť na čele peletónu je náročné a zodpovedné. Veď si uvedomte, určujete tempo, tí za vami vám dýchajú na krk a snažia sa vás predbehnúť a cieľ je tak ďaleko…
krk vás bolí, ako sa pozeráte dozadu na peletón a hodnotíte ich výkon. Najhoršie je, že cieľovú pásku síce vidíte, ale už neviete odhadnúť, či sa približuje, alebo vzďaluje. A to je hrozné. Čakáte, že vás konečne niekto prebehne a vy získate trochu času na krátky oddychový beh v závese, aby ste pred cieľom mohli zašprintovať. Do toho všetkého povzbudzujúci krik i piskot divákov…
všetko ostatné ide bokom, len ľavá noha dopredu, pravá noha dopredu, ľavá, pravá…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já ti nevím. Zatím jich mám upocených 14317bodů,ale po bodech vůbec neprahnu,já prahnu po příjemných lidech a že jich tady je!
P.S. Manželka to ví a mlčí! Já ji znám a proto vím proč mlčí!
Doplňuji:
Sakriš,zase mi nějaké přibyli!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

To se musíš zeptat Annas a hanulky11. Usobně si myslím, že majá pocit, že do 100 000 bodů je daleko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pocity jdou stranou, nikdo to neví… proč bych měla někde rozrubovat a jen ti chci říct, že nejsem nejchytřejší – ty body mi dávají druzí a já o nich přeci nerozhoduji jak mě kdo oboduje
tak pojeď jen dál.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Neblbni, kdyby jsi napsal padesát milionů peněz. To by byl pocit ........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek