Thomaszek

Jaký to bude příjem?

Zdravím,
v současné době pracuji jako živnostník. Máme ale založenou rodinnou firmu, na kterou plánuji směřovat podnikání, vystavovat faktury apod. Mám dotaz – když budu fakturovat na firmu a zastavím vlastní ŽO, jakým způsobem mě může firma oficiálně vyplácet, aby bylo vše podle zákona a aniž bych byl zaměstnanec? Ve firmě působím jako předseda představenstva, dá se to řešit nějakou výplatou odměn apod.?

Děkuji Vám za rady

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá, jak by jsi z toho platil daně ? Kdo ti bude platit sociální a zdravotní, když nebudeš nikde zaměstnán ?