karel.xyz2

Jaký tmel na rozbitou skleněnou tabuli ve dveřích?

Jaký tmel na rozbitou skleněnou tabuli ve dveřích? Mám interiérové dveře se 3 velkými samostatnými vsazenými „průhlednými“ skleněnými tabulemi ve dveřích. Jednu tabuli jsem rozbil omylem. Našel jsem ale doma „náhradní“ skleněnou tabuli stejných rozměrů. Chci to vyměnit ale nevím jaký tmel, jaký typ (když tak hodte přímo link) na to použít? Dveře jsou dřevěné. Tabule tam už rozměrově bude vsazena docela natěsno a budou ji tak držet odšroubovatelné dřevěné lišty, ale i tak to chce nějaký tmel na sklo a dřevěné dveře. Jaký byste doporučily (odkaz na koupi)? Díky moc

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Použij běžný sklenářský tmel (kyt). Koupíš v drogerii, domácích potřebách nebo u sklenáře v přiměřeném balení.

Další odpovědi
gecco

Použil bych transparentní silikonový, ale i obyčejný sklenářský tmel udělá své…
😉
_____________­______________
http://tmely-silikony-lepidla.heure­ka.cz/lukopren-s-8280-silikonovy-tmel-310g-transparentni/ – konkrétního prodejce neuvádím – netuším, odkud jsi…
😉

anonym

sklenářský tmel bych tam nedával. dal bych něco pružného, sanitární silikon, polyuretan.lepidlo.

jinak pokud opravdu toužíš po sklenářském tmelu, tak ho dělá Soudal v kartuši. Soudal doporučuji, protože pro ně pracuji 😁

Lamalam

Sklenářský tmel na jednu tabulku koupíš u sklenáře za pár korun. Ale pokud toho chceš víc, tak tady prodávají kýbl 20kg – http://www.mas­tersil.cz/pro­dukt/47-sklenarsky-tmel.aspx