dust8

Jaký tipujete, že mají ufoni jídelníček?

Vzhledem k tomu, že unášejí ze Země tolik krav, tak si myslím, že milují hovězí.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Zajímavá teorie, ale asi nebude validní. Víš, v mém okolí se vyskytuje TOLIK hovězího (nejen KRAV, ale i VOLŮ) a nejenže nemizi, ale spíše NAOPAK PŘIBÝVAJÍ! ;) :D :D

Další odpovědi
Lgee

Mají svoje vlastní jídlo, na každé planetě mohou být úplně jiné rostliny, bylinky apod. Mohou být stejne či podobné nebo úplně jiné, třeba i takové jako známé ze sci-fi a fantasy literatury.

Filip84

Otázka je, jestli se tam narodil nějaký Escoffier, nebo Carême, no a podle toho: buďto dobrou, nebo špatnou! 🙂

da ny

Na těch cestách sem, pravděpodobně polknou nějakou tu tabletu nebo amarouny. S volama se ze Země asi tahat nebudou….. ;DMožná žijí z podstaty…
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Podstata