Heřman

Jáký tip se vám líby otázky?

Dobrý den. Chci se zeptat všech lidí jaké le lepší otázky jako:
>>>>> že podám anketu a jako že možnosti tam vypíšu = možnost první (př: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-mate-oblibenou-znacku-notebooku)
nebo
>>>>> že podám otázku a na odkaze v uvedené otázce budou možnosti = možnost druhá (př: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-mate-radi-barvu-obleceni)
Doplňuji:
Oprava omlouvám se za chyby
a ta otázka měla směřovat jak typ se vám líbí otázky jestli otázka a odpovědi už vypsané a nebo otázka a odpověd je v odkazu v otázce k dyby ješ tě něco je tu diskuze tak snad to bude vám stačit

Nejlepší odpověď
led

Najviac som sa zasmiala na nadpise otázky, takže,prepáčte, ale ostatný text som už automaticky prehliadla.
PS. Heřman, prosím bez urážky, akú máte národnosť? Podľa pravopisu určite nie českú.
Doplňuji:
Budiž vina odpustená, ale platí:
radšej 2× prečítať až potom odoslať.

Další odpovědi
hanulka11

Hlavně ty bez chyb, to co jsi napsal, jsi napsal naschvál???

Drap

Nelíbí se mi žádný typ /nebo že by přece jenom tip ?/ , zvláště pokud jde o ptákoviny. Netuším, k čemu může být někomu dobré, vědět jaká barva se líbí neznámému člověku na druhém konci republiky.