Sonush

Jaký textový program používáte nejčastěji

Nejlepší odpověď
Bedy

Textový program se může vykládat různě – buďto to může být program, který nemá grafické rozhraní, ale pouze jen textové – budiž příkladem DOSové programy nebo můj oblíbený správce souborů FAR.

Druhý výklad může být textový editor, jako je například Microsoft Office Word nebo OpenOffice Writer. Z těchto dvou používám prvního jmenovaného.

Další odpovědi
quentos

jestli textový editor, tak OpenOffice Writer

anonym

Notepad

chudst

MS Word z Office 2010. Notepad nahrazuji pak PSPadem.

Majkl95

normální Word :)

cochee

Jak na co. Tedy pokud myslíš editor. Notepad, PSPad, Word (z Office 2003), Wordpad. Celkem rovnoměrně, žádný nemá převahu ;)

melanie

Open office :)