marci1

Jaký „termín“ při odchodu z domova do své oblíbené hospůdky používáte?

Jdu: … 🙂
Obr. Pixabay: http://jpeg.cz/i­mages/2017/06/­22/ilMEW.jpg

Nejlepší odpověď
zjentek

se psem

, ale pokud ji nechám doma, tak jí povídám Fanynko hlídej, bo tata bude vylity jak rybnik!

Další odpovědi
klumprt

Jiná vtipná odpověď

„Jdu do společnosti.“
Teď ovšem, když z hospody udělali soukromý klub, aby se tam mohlo nadále hulit (když před dvěma lety investovali do vzduchotechniky hromadu peněz) tak mám úplně novou hlášku:
„Jdu do klubu“

A na otázku, kdy se vrátím, odpovídám: „Tak nějak normálně.“

🙂

dubraro

Jiná vtipná odpověď

Svlažit hrdlo.

still

Jiná vtipná odpověď

jdu za drbnama na limču :)

Kepler

Jiná vtipná odpověď

Sice se nemusím nikomu zpovídat, ale řekl bych: „jdu na dvě“ (první a poslední).

Jiří Bohumil

Jiná vtipná odpověď

Tak jdu zase na dvě „páteční“ s bráchou (a opravdu už nyní pouze na dvě, na rozdíl od Keplera 🙂.

ivzez

Jiná vtipná odpověď

Já do hospod nechodím, takže nepoužívám nic.

Když byly nejstarší dceři asi tři roky, vzal ji manžel na dovolenou do Adršpachu.
Po návratu mi několikrát vyprávěla o tom, jak s tátou chodila „do knihovny na limonádu“
→ až mne jednou napadlo se zeptat, co si dal táta…