hanka R+

jaky telefon s těchto je lepší?…(chci si koupit)

LG GS290 Cookie Fresh
LG KP500 CookieLG
T300 Cookie Lite

Nejlepší odpověď
anonym

tak od LG už si nikdy žádný nekoupím,měla jsem jich několik,jak dotykový,tak vyklápěcí,i vajíčko a vždycky byly kazové tato značka mě zklamala

Další odpovědi
Miroslavst

Co je to nejlepší?
Každý má rozdílné nároky. Jeden chce, aby byla větší paměť, jiný lepší foťák. Jeden chce, aby tam bylo rádio, jiný aby byl jednodušší.
Někdo potřebuje větší kapacitu pro uložení kontaktů, jiný pro uložení zpráv a zase někdo aby telefon dlouho vydržel volat.
Někdo tyto funkce vůbec nevyužívá.
Takže těžko říct který je lepší.

RomanP

Také záleží, kde bydlíš, jestli v nějakém větším či menším městě. Telefony LG mají problémy s příjmem GSM signálu. Absolutně nejlepší „ lapač „ signálu jsou Nokie.

anonym

Jestli bych mohla radit,který je lepší,tak bych ty druhy musela mít,abych to mohla posoudit.Nejpro­dávanějším mt je prý Nokia,tak si přečtěte názory těch,co ho už měli.

Zdroj: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/lg-kf510/poradna-otazka/30792/

anonym

doporučím asi o 1000 korun dražší ale podstatně kvalitnější telefony:

především tedy evropský telefon roku (EISA za roky 2010–2011) Sony Ericsson Xperia X10 mini za asi 3800,– … volbou toho opravdu nic nezkazite a budete mit velmi prakticky snadno ovladatelny a schopny smartphone.

eventuálně Samsung i5500 Galaxy 5 za 3500,–

nebo LG GT540 Optimus za 3400,–

aktuální ceny zkuste hledat ve vyhledavaci zde: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172;p:-5000/