Mirrdos

Jaký telefon? iPhone 4S nebo za ty 4500 Kč něco jiného?

Jaký nový telefon do 4500 Kč? Jsem nenáročný, ale nechci aby se to hned sekalo. Anebo si koupím iPhone 4S co se mi líbí za ty loe,a stabilní systém prej :)

Odpovědi
RumCais

4S je super telefon, ale bylo by dobré, aby měl iOS 6 nebo 7. S novějším je už celkem pomalý. Za ten bych 4500 dal, pokud by měl novější SW, tak ne.

sesednizkola

iPhone 4s nekupuj, už je to moc starý. Velmi doporučuji iPhone 5s, za cenu okolo 5000 Kč na bazoši nebo někde z druhé ruky seženeš pěkné kousky a některé ještě v záruce. Je to úplně jinde než 4s. 4sko, když srovnám s 5skem, už nestojí za to kupovat i přes to, že za cca. 5000 seženeš 4sko úplně nový, věř mi.

anonym

Volil bych za tu cenu raději kvalitní android telefon, už kvůli lepšímu softwaru a mnohem širší uživatelské základně než jakou mají iPhony. Za tu cenu seženeš špičkový android nebo zastaralý iPhone, tady bych se ani moc nerozmýšlel.

Velmi povedený je Huawei P8 Lite za 4200,–

Mirrdos

No já nechci tu 5 z důvodu, že je větší a jetej nechci.Chci tu 4s a právě s novějším softwarem, ptže jsem myslel, že to bude rávě lepší, ale nenapadlo mě že ten novej systém ten hardware nemusí zvládnout. A chci ten refurbished, což je vlasntě novej, jakoby reklamovanej na něco, opravenej, a danej novej software a nechci překročit těch 4500 Kč, to je pak 5000 a to si litr přidám az a šest koupím 5s apod.