kajicek94

Jaký teď T-Mobile nabízí podpultový tarif?

Dobrý den, mám teď Twist a chtěl bych tarif. Našel jsem (https://www.t-mobile.cz/pod­pora/smlouva/prechod-z-twistu-na-tarif?pers_po­sition=MGMN-volani), ale zajímá mě, jestli když jim napíšu moje číslo, tak jestli mi nabídnou nějaký výhodnější tarif než na odkazu.

Nemáte z posledních pár desítek dnů zkušenost s nabídkou podpultového tarifu, pokud nabízejí?
Protože jednu dobu všem nabízeli (T-Mobile) toto (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eU13Ku1zsNQ) ale je to starý skoro rok.

Díky,
kajicek94

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že žádný „podpultový tarif“ neexistuje. Já jsem od t-mobile utekl už před několika lety, protože jednostranně zavedli jiný tarif (inovace) a já měl na tom starém neprovolaných 2000,–, které jsem už nikdy neviděl. Jsou to hajzlové. Nas*ali mě tak, že jsem přešel k virtuálnímu operátorovi a volám za 1/3 jejich ceny. Žádný paušál a platím jenom to, co skutečně provolám.

Další odpovědi
anonym

Neexistuje žádný jeden podpultový tarif. Podpultové tarify které jsou nabízeny retenčním oddělením když odcházíte k jinému operátorovi, nebo které vám vyjedná ve výběrovém řízení zaměstnavatel, dtest, či třeba licit.cz se navzájem velmi liší a operátor je vždy nastaví tak aby se vlk nažral a koza zůstala celá, tj aby klient byl s úsporou jakš takš spokojen a neodešel jinam.

Pokud nevíte kde začít hledat, zkuste rovnou ten licit.cz nebo tarifomat.cz (ideálně obojí, protože nemají stejné nabídky) … uvidíte co vám nabídnou.