jendysek

Který technický VŠ obor má široké uplatnění?

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte, ve kterých vysokoškolských technických oborech je v aktuální době široké uplanění v zaměstnání.

Díky za odpověď.

Odpovědi
Rokio

https://www.kam­pomaturite.cz/se­archVS.asp?do­Search=ok&menu=3&me­nuX=&hpSearchFlag=1&sko­laJaka=401&sko­laCo=%8Akola&sko­laLokalita=&sko­laTyp_401=&sko­laTyp_402=&sko­laTyp_405=&sko­laTyp_406=&sko­laTyp_407=&sko­laTyp_403=&sko­laTyp_408=&fa­kultaZamereni_401=5&fa­kultaZamereni_402=&fa­kultaZamereni_405=&fa­kultaZamereni_406=&fa­kultaZamereni_403=&sko­laDesc=&searchBtn=Hle­dat
zdroj: kampomaturite.cz

Co například Fakulta strojního inženýrství, Fakulta elektrotechniky a informatiky nebo Fakulta strojní?

Alesh

obor v podstatě každý