El Ann

Jaký tablet zvolit, pokud potřebuji především psát ?

Jaký pc tablet si mám pořídit, pokud potřebuji především psát (poznámky z přednášek na VŠ) ? A jakou klávesnici k tomu ? Je lepší si pořídit bluetooth klávesnici nebo s usb konektorem ?

Nejlepší odpověď
anonym

Na „především psaní“ bych asi volil spíše notebook, než tablet – ale pokud už tablet, pak s klávesnicí ´drátovou´ – BT by ti zbytečně ´žralo´ baterii.

Další odpovědi
arygnoc

storočiami je overený papier a pero.
doporučujem minimálne ako rezervu, keď vám klakne technika.

;-Q

McArthur

Na dlouhodobé psaní určitě zvol notebook. Aby nebyl moc těžký a zároveň moc malý, doporučuji notebook s úhlopříčkou displeje 13,3" nebo 12,5".

Kdyby to měl být tablet, tak bych volil raději 10" kousek (např.: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=3313 ) a k němu pouzdro s klávesnicí (např. http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=4194 ).

El Ann

A víte, prosím, o nějaké osvědčené dvojce → tablet + klávesnice, kterou mi můžete doporučit ?