zdenekps

Jaký tablet koupit?

Chtel bych si koupit tablet. Investice by byla tak 3 až 4 tisíce kč.
Chtěl bych ho hlavně kvůli internetu. Jáký by jte mi v této cenové relaci doporučili? Moc děkuji

Odpovědi
Garcio

Tak levný tablet si nekupuj, většinou je to šunt, který po nějaké době začne blbnout.

ponovotny

Drahý tablet si taky nekupuj, vydrží jen o něco déle

vitezove11

Prestigo Multipad mam ja a sem s nim velice spokojena .

Bedy

Za 3–4 tisíce toho ted amnoho solidního nepořídíte…
No jinak málo informací? Budete chtít větší tablet (9,7") nebo se spokojíte s menším (7")?
Budete chtít tablet i s 3G modemem nebo si vystačíte jen s wi-fi?
A opravdu tablet využijete? Nebude lepší volba třeba netbook?