Martas

Jaký Tablet?

Prosím o radu jaký koupit Tablet,značku atd-četla jsem že i ty levnější jsou skoro stejné jak ty drahé, a zda klávesnice jsou součástí nebo se musí koupit zvlášt' Děkuju

Nejlepší odpověď
Bedy

Ty levné tablety jsou ošizené, tam kde to jen jde – třeba kvalitaplastů je mizerná, display nic moc, ani výkonově nejsou na tom tak dobře, atd.
Klávesnice se musí koupit zvlášť, to je výrazný rozdíl tablet × netbook.
Solidní tablet pořídíte zhruba od nějkaých 5 000 – 6 000 Kč.
Za sebe můžu doporučit třeba Blackberry PlayBook nebo starší iPad 2. To je kvalita za solidní cenu.
Pokud byste si vybíral tablet s Androidem, zaměřte se na verzi Androidu. Nekupujte tablet s Androidem verze 3 a níž. Kupujte jen se čtyřkou!

Osobně bych spíš místo tabletu šel do netbooku nebo menšího notebooku. Doporučil bych vybírat netbook/notebook s Ubuntu nebo jinou linuxovou distribucí.

Další odpovědi
Michal Kole

Tablety klávesnci nemají, výhodou je dotykové ovládání.

pokud má tablet USB port tak stačí klávesnici připojit na USB – případná absence driverů je již jiný problém

ovládače pro klávesnici pro Windows tu na Androidu nepůjde a taky na androidu nepůjde spustit Windows aplikace a s otevřením souboru ve wordu může být taky problém.

koukej po velikosti displaye, procesoru, velikosti RAM, Flash paměti.

Podobně jako u notebooků a stolních počítačů

Raddess

Vlastním Samsung galaxy tab 10.1 … připojím přes USB jakoukoliv klavesnici, takže nemám problíém s tím, že mám systém Android a navíc jakykoliv dokumenty a texta otevřu v aplikacích, které jsem měl už v systemu nainstalované.....
Podle mě to vubec neni pravda, že levnější tablety jsou stejné jako ty drahé, už jen chod zařizení, přepínaní mezi aplikacemi, všechny přechody jsou u dražších zařizení plynulé narozdíl od levných neznačkových tabletů.

Orange

No všechny jsou stejně k ničemu, ale u těch levných tě bude každá maličkost strašně frustrovat… Podle mého tablet za méně než 5K nemá smysl.