Avatar uživatele
Martas

Jaký Tablet?

Prosím o radu jaký koupit Tablet,značku atd-četla jsem že i ty levnější jsou skoro stejné jak ty drahé, a zda klávesnice jsou součástí nebo se musí koupit zvlášt' Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Evasky před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Ty levné tablety jsou ošizené, tam kde to jen jde – třeba kvalitaplastů je mizerná, display nic moc, ani výkonově nejsou na tom tak dobře, atd.
Klávesnice se musí koupit zvlášť, to je výrazný rozdíl tablet × netbook.
Solidní tablet pořídíte zhruba od nějkaých 5 000 – 6 000 Kč.
Za sebe můžu doporučit třeba Blackberry PlayBook nebo starší iPad 2. To je kvalita za solidní cenu.
Pokud byste si vybíral tablet s Androidem, zaměřte se na verzi Androidu. Nekupujte tablet s Androidem verze 3 a níž. Kupujte jen se čtyřkou!

Osobně bych spíš místo tabletu šel do netbooku nebo menšího notebooku. Doporučil bych vybírat netbook/notebook s Ubuntu nebo jinou linuxovou distribucí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Tablety klávesnci nemají, výhodou je dotykové ovládání.

pokud má tablet USB port tak stačí klávesnici připojit na USB – případná absence driverů je již jiný problém

ovládače pro klávesnici pro Windows tu na Androidu nepůjde a taky na androidu nepůjde spustit Windows aplikace a s otevřením souboru ve wordu může být taky problém.

koukej po velikosti displaye, procesoru, velikosti RAM, Flash paměti.

Podobně jako u notebooků a stolních počítačů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Raddess

Vlastním Samsung galaxy tab 10.1 … připojím přes USB jakoukoliv klavesnici, takže nemám problíém s tím, že mám systém Android a navíc jakykoliv dokumenty a texta otevřu v aplikacích, které jsem měl už v systemu nainstalované.....
Podle mě to vubec neni pravda, že levnější tablety jsou stejné jako ty drahé, už jen chod zařizení, přepínaní mezi aplikacemi, všechny přechody jsou u dražších zařizení plynulé narozdíl od levných neznačkových tabletů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

No všechny jsou stejně k ničemu, ale u těch levných tě bude každá maličkost strašně frustrovat… Podle mého tablet za méně než 5K nemá smysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek