Gus_Fring

Jaký systém na zlepšení počtu opakování kliků bude nejlepší? Máte s tím někdo zkušenosti?

Napadlo mě a) (jak jsem to dělal doteď) dělat klasicky kliky téměř do maxima (poslední opakování si ušetřím) anebo b) přidat si několik kilogramů závaží a jet také téměř do maxima.
Co bude lepší, abych za pár týdnů udělal ze 40 např. 50 kliků?

Odpovědi
Rokio

Snížit hmotnost, zvětšit podíl svalové hmoty, trénovat výdrž a nepřetěžovat se.

Zdravá strava a sport určitě také neuškodí.