nyjono

Jaký sýr použít do receptu?

V receptu na slaninovo-sýrové sušenky se píše 250 g strouhaného sýra výraznější c huti.
Který sýr byste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
Brblal

Já asi Eidam nebo Gouda nejlépe uzený.
Ementál bych také zkusil, ten je výraznější.

Jinak Čedar je také výborný (má červenou barvu), kupuju si ho v místním obchodě se sýry (díky za připomenutí).

Další odpovědi
annas

Přidala bych 30% sýr Eidam, výraznější jsou sýry Gouda, nebo Gran Moravia.

Jde péct z jakéhokoliv sýra, pekla jsem i s nivou či hermelíne., pokud máte tyto sýry rádi.

Klaproth

Nejsýrovější chuť má podle mě Čedar.

Arne1

Parmezán

Kepler

Pokud se ti nehodí jakýkoliv uzený, jednoznačně parmazán.