Jaký supermarket navštěvuje neraději?

Kde nejraději nakupujete?Kde vám to připadá nejlépe vybavené,či
kde máte nejradši nabízený sortiment zboží?
Doplňuji:
Uteklo mi písmeno J,
doplňuji-nejraději…

Nejlepší odpověď
anonym

kaufland

Tam mají co chvíli „akci“ na Budvar. Ne, nejen pivem je člověk živ. Mají velký výběr zboží a opravdu jsem spokojený.

Další odpovědi
briketka10

kamenný obchod,nebo jiný

Globus mám nejblíž, protože
bydlím daleko v malé vesnici
jezdím busem asi 10 minut a
pěšky půl hodiny na bus tam
a zpátky s těžkou taškou : /

Agneta

kamenný obchod,nebo jiný

Doplňuji:
ale Kaufland celkově ujde:D

Nazdar Bazar

albert

hanny 2

Lidl

Ale jen ten v části Brna,kde bydlím – všichni říkají,že je nejlepší!

dědapetr

kamenný obchod,nebo jiný

Když potřebuji nakoupit tak do obchodu kde se zrovna nacházím.A je jedno který obchod to je.Mám blízkko všechny supermarkety.

iceT

Penny

a po něm Albert,oba stojí vedle sebe.Když jdu kolem tak Lidl,Interspar mám dvě zastávky šalinou a Billa je podle mě nejdražší superhyper vůbec.

monica.k

albert

Měla jsem ráda Interspar ale ten teť v ČR prodali Albertu. V podstatě to byli podobné obchody, jen u nás se mi líbilo jak Interspar byl přehledně uspořádaný.

gecco

kamenný obchod,nebo jiný

Preferuju buďto malé obchody (speciálky) a nebo naopak hypermarkety (Globus, Hypernova).
😉
Podle mých zkušeností jsou ty supermarkety ´na jedno brdo´.

Mupek

kamenný obchod,nebo jiný

lota

Penny

Ale je mi to víceméně jedno, spíš menší, dobrý ceny a abych odsud rychle vypadla.

anonym

Lidl

Doplňuji:
Jediný supermarket,kde nejsou před vchodem somráci vybírající mýtné (mohli by tam zavést kráječe na chleba jako mají v albrechtu a kunflundu).

Nevíteto?

Lidl

🙂

Pepa25

albert

Doplňuji:
Mám ho blízko a sortiment dobrý (na rozdíl od diskontů)

Lamalam

kamenný obchod,nebo jiný

Mám samoobsluhu hned přes ulici, když už se vypravím do supermarketu, tak je to obvykle Billa.

arygnoc

kamenný obchod,nebo jiný

Russells Shop 4 You

za prvé to mám za rohom,
za druhé neznášam super/mega/giga markety.

;-Q

setapouch

kamenný obchod,nebo jiný

Tamhleten.

Kelt

kamenný obchod,nebo jiný

Mnoho obchodů je kamenných, Lídl, Kaufland i Albert. Lídl, Billa a Albert jsou v místě bydliště, Kaufland mám v místě zaměstnání. Existují i Tesco, Globus a jiné. V makru jsem byl jen na brigádě, tam se každý nedostane. Většinou chodím za konkrétní věcí a je mi jedno, kam jdu.

Luxx

kaufland

na Kauf jsem si nejvíc zvykla.. asi proto, že jsem tam pracovala

Emefej

kamenný obchod,nebo jiný

Dávám přednost malým obchodům. Když už jsem manželkou donucen k návštěvě velkého, tak je to Billa nebo Globus.

NelieM

makro

Doplňuji:
nejlepší výběr zboží :)

Elk

kaufland

Doplňuji:
Máme to nejblíž, ale vybíráme si i v jiných obchodech. Máme naštěstí vše blízko, na rozdíl od lidí, kteří bydlí na vesnicích. Ti mají – někteří – zase jiné výhody…
možná i bych měnil…asi jo!

Agneta

„kamenný obchod,nebo jiný“>>> totiž BIO, i velký bio-supermarket (nejen malý:DDD)

quentos

žádnej, kdybych nemusel, tak vůbec nenakupuju… chodím obyčejně do Billy jen proto, že je nejblíž