odpověď1414

Jaký styl hudby volíte?

Doplňuji:
A komu se líbí ve směs všechno?:) a nebo co je váš styl který tu není?:)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zzzzz

Rock

Rock je mi nejbližší:-)

Vyhraněný styl nemám, poslouchám to, co se mi líbí, mám ráda i techno:-)) Venkovní technoparty občas navštívím:-)))

Nemám ráda druh hudby, nevím jak se jmenuje, ale nezpívá se, mluví se, a ten ubožák si furt stěžuje, jak je všechno špatně, jak má špatné rodiče, jak mu nikdo nerozumí a tak, prostě vždy to „zpívá“ chcípak co nic nedokázal a jen si stěžuje, tak to se mi nelíbí:-(((

JuddH

Rock

A kde je folk (písničkáři)?
Z těch z ankety poslouchám maximálně rock.

quentos

Rock

rock asi nejvíc, ale můžu i country (obzvlášť moderní americkou), ba i něco z metalu (Nightwish), jazzu, ale i klasiky (hlavně soprány, např. Sarah Brightman)… podle nálady… kratší by bylo vyjmenovat, co neposlouchám

anonym

Rock

Doplňuji:
prostě bigbít

Questman

Country

Všechno, podle momentální nálady.
Vyberu třeba country, páč mi zrovna Conway zpívá k rannímu kafíčku, ale jinak poslouchám vážně všechno od K-popu přes tekkno, rock, disco a pop až k Závišovi :D

Funna

Rock

icurusL

Pop

Z toho ani jedno, já mám rád Dußstep.
(bohužel jsem musel něco vybrat)

anonym

Country

Chybí tam dechovka.Musíš brát i ten fakt, že sem chodí také dost lidí preferujících i jiné žánry muziky než je muzika pro mladé.
Zrovna tak tu není cimbálová muzika či muzika co zpívá Jožka Černý či Jarmila Šuláková.

jáára

Metal

kesim

Metal

Ivča369

Pop

Doplňuji:
poslouchám co se mi líbí ale spíš ten PoP

MelodyBloom

Pop

setapouch

Jiná odpověď.