JackkcaJ

Jaký styl hudby posloucháte?

já nejčastěji punk-rock, punk, rockabilly.

Nejlepší odpověď
quentos

začal jsem u moderní americké country (Martina McBride a Ronna Reeves mě drží dodnes už přes 15 let) a postupně přibíral všelijaké další styly, které se dají nazvat hudbou.

Dnes tedy krom americké country nejčastěji rock, jazz, pop, něco z metalu (Nightwish), něco z vážné hudby (zejména sopranistky – Sarah Brightman, Petra Berger) … nebráním se ničemu kromě monotónního tuc-tuc a dechovky. Na Krakonošku na náměstí mě nedostanete ani heverem

Další odpovědi
lexx

Anglo-americkou rockovou klasiku 60–70–80 let, od The Who, Doors až po Metallicu.

Jikra

Hard & heavy.(melodické)

Heřman

Já poslouchám skoro všechny styly hudby kromě tich které se opakují (vymírvárny jak já říkám). >www.youtube.com/wat­ch?v=KHy7DGLTt8g<

Kuře

Nejvíc poslouchám RAP a POP.

Michal Kole

rock

teď se mi nejvíce líbí Alkehol, Rybičky48

JackkcaJ

Můžu doporučit skupinu Copy Machine na youtub to je hlavně písničky Man Down a Okie Dokie