Mirdas

Jaký strom si vyberete?

Neboli který je pro vás určitým symbolem čehokoliv a z jakého důvodu?

Nejlepší odpověď
gecco

Křemelák…
😉
Mohutný, úporný, ´vše přežívající´…
Líbí se mi jeho vlastnosti.

Další odpovědi
anonym

Pro někoho je to lípa, pro někoho javor či oliva. Já preferuji buk a to proto, že je vhodný na uzení.

Marci, barborky jsou z višní nebo třešní, nikoliv z jabloní. 🙂

marci1

Jabloň – je to strom poznání dobra a zla. Představuje krásný vztah mezi lidmi a přírodou, symbol dokonalosti a dokonalého ovoce, které miluji. 🙂 Když kvete, dává nám možnost krásného zrakového prožitku, když dozrají jablka, chuťový zážitek. A třeba na vánoce „barborky“ ve váze na stole. Nádhera. 🙂

Ad „barbakan“ : JABLOŇOVÁ Barborka
Pověra praví, že když na Štědrý den vykvete větvička jabloně, příští rok bude úspěšný a plodný. 🙂
http://www.pro­damy.cz/vanoc­ni-barborky-1.html

bolak

dub – hemeroidy

Lamalam

Dub. V sudech z jeho dřeva zraje mé oblíbené pití.