Není.
Když se oprostíme, od „osočování“, té němé tváře…
U ČLOVĚKA JE TO DAVOVÉ ŠÍLENSTVÍ = psychoza a „dobeé“ psychologické
zpracování (i prostřednictvím médií, tisku…). Stává se součástí
stáda (i snadno ovladatelného).
Vlastní názor i rozum (pokud je vůbec přítomen), morálky, názor, jde
v tu chvíli stranou 😉 Člověk přijme jiné cílem normu chování,
myšlenku… I díky situacím, rozpoložení, ve kterém se ocitne, je (mstí
se, trestá, ochraňuje, dere se o své…i cizí, buduje, emočně se
vybíjí.....).
Proč se zase ptáš, na tak obecně známou záležitost 😛
Upravil/a: da ny
|
0
před 7 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1380 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1182 | |
| zjentek | 1175 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |