Avatar uživatele
zjentek

Jaký stav mysli u člověka nejvíce navozuje podobnost chování blízkou dobytku?

Je to hlad?

Zajímavá 0 před 7 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Prášky nezabírají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Není.
Když se oprostíme, od „osočování“, té němé tváře…
U ČLOVĚKA JE TO DAVOVÉ ŠÍLENSTVÍ = psychoza a „dobeé“ psychologické zpracování (i prostřednictvím médií, tisku…). Stává se součástí stáda (i snadno ovladatelného).
Vlastní názor i rozum (pokud je vůbec přítomen), morálky, názor, jde v tu chvíli stranou 😉 Člověk přijme jiné cílem normu chování, myšlenku… I díky situacím, rozpoložení, ve kterém se ocitne, je (mstí se, trestá, ochraňuje, dere se o své…i cizí, buduje, emočně se vybíjí.....).
Proč se zase ptáš, na tak obecně známou záležitost 😛

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek