agentpv

Jaký (sprej, kapky… ) je nejlepší prevencí proti blechám aj. parazitům pro kočku ?

Nemám zkušenosti, jen jsme se v zimě ujali koťete. Veterinář si za to bere 500,–, tekhle mně to vyjde levněji.

Odpovědi
Drap

Žádný neni nejlepší. Dokonce tyto přípravky je třeba střídat. Poradí každá lékarna či zvěrolékař. Mě osobně se osvědčily jak u psů tak u koček ty kapičky které se vtírají do srsti. Pravidla těchto stránek nedovolují přímo jmenovat značku, byla by to reklama. Na netu jich najdeš dostatek.

GM

Kup si v lékárně Frontline, funguje spolehlivě. Stojí asi 120 Kč.