Alesh

Jaký sport na zatížení hlavně horní půlky těla?

Tak samozřejmě je to posilovna. Dobré je vcelku i plavání. Ale spíš mi jde o sporty víc dynamické, něco jako je na nohy kolo, běhání, in-line. Možná někdo řekne tenis, ale to zas je spíš jen na půlku horní půlky těla. Přemýšlel jsem o bojových sportech. Zas ale nechci přijít o zuby či neúměrně riskovat zranění. Napadl mě box. Dá se něco dělat, co fakt dá člověku máknout a zatíží rovnoměrně horní půlku těla?

Nejlepší odpověď
coco

CO TAKHLE VESLOVÁNÍ?

Další odpovědi
dědapetr

Vzpírání a horolezectví.

anonym

Kliky. ?

gnosis

hrazda – stridat podhmat a nadhmat,
kliky – je jich spousta druhu na spoustu ruznych svalu (a nemyslim druh pansky/damsky:))