Ametyst

Jaký smysl dává přijmout do EU zemi, která je ve válce?

Kromě logického důsledku rozšíření války do EU. Evropská komise na tom denně pracuje. Jistě přijdete na nějaký důvod.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Má význam hledat ROZUMNÝ smysl v počínání zvláště vydařeného potratu (KDYSI potenciálně skvělé myšlenky) jménem Evropská ZLOunie? :o
Jako kdyby nestačily TISÍCE dosavadních zhovadilostí coby NEVYVRATITELNÉ důkazy. :(

Další odpovědi
led

Hovorí vám niečo výraz „peniaze?“ Všetko sa točí okolo peňazí, je to o zisku. Zničená Ukrajina je perspektívny zákazník, má lacné pracovné sily a trhové zákony.
Členstvo v EU nie je zdarma.

Filip84

Odpověděl jsi si sám: žádný.

Taky je vysoce nepravděpodobné, že by jí někdo přijal (teda pokud nebude přijata Befehlem „shora“), prostě je to celé jenom diplomacie, šaráda pro křupany, pro média, aby lidé – zase – mysleli na cypiny.

Kazatel

Žádný.

Gus_Fring

Teprve se uvažuje, že se stane kandidátskou zemí. A až potom, co válku vyhraje a Rusové zaplatí reparace, tak se stane právoplatným oficálním členem EU (a také členem, ze kterého by si spoustu států EU mělo vzít příklad).

elkon

Nikdo ji nepřijal. Zbytečně předbíháš dění.

Pepa25

Ukrajina samozřejmě nemá být přijata PROTO, ale PŘESTO, že je ve válce.
Jediný problém vidím v integritě území – ale pro to už je také precedens, Kypr byl přijat do EU, i když neovládá sever …

paul1

Zatím ji nikdo nepřijímá, než k tomu dojde, bude (doufám) po válce .

Ametyst

Filip: ono se něco v EU přijímá jinak než Befehlem shora, od Evropské komise? 🙂

Filip84

Ano, protože Evropská komise není sovětský počítač páté generace, za každým jednotlivým členem stojí nějaký „strejček“. A když „strejček“ řekne, tak člen provede, jinak už nikdy neprovede nic.