Válek Petr

Jaký si vybrat neomezený tarif?

Nepotřebuji internet v mobilu, pouze volat a psát sms v rámci ČR do všech sítí. Mohli by jste mi pomoci s výběrem? Moc se v nabídkách operátorů nevyznám. Děkuji.

Odpovědi
autacek

Běžné nabídky známé trojky jsou myslím všeobecně známy, pokud nepotřebuješ data, poohlédni se po nějakém virtuálním operátorovi, třeba budeš mít víc štěstí.

mosoj

Ten nejlevnější. Ten ale ve veřejné nabídce nedostaneš. Osobně mám za 450 Kč + neomezené SMS, + 500Mb dat. Mám obavy, že už takovouto smlouvu s operátorem neobnovím.
Obrať se přímo na některý kiosek operátora, nebo projev zájem telefonicky. Oni se ozvou a dají neveřejnou nabídku.

Arne1

A skutečně potřebuješ neomezený tarif ? Mně by se například neomezený vyplatil až po prokecání 8.5 hodiny !